درباره ما

12-2

بسمه تعالی

پایگاه خبری تحلیلی اطلاع رسانی شهرستان تیران و کرون “سفیر تیران و کرون” به همت جمعی از فعالان مجازی شهرستان بدون وابستگی فکری و سیاسی به گروه، ارگان، سازمان و جریان خاصی در ساال ۱۳۹۱ پایه گذاری شد.

سفیر تیران با هدف پوشش اخبار و رویدادهای شهرستان تیران و کرون راه اندازی گردید و در چهارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب شروع به فعالیت نمود و در نظر دارد تا حوزه خبری خود اعم از شهرها و روستاهای شهرستان شامل تیران، رضوانشهر، عسگران و کلیه روستاهای تابعه از جمله بخش کرون را به طور کامل در زمینه های مختلف پوشش خبری دهد.

 در راستای فعالیت رسمی سایت، پایگاه سفیر تیران در ستاد پایگاه های خبری و ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

اخبار این پایگاه خبری با هماهنگی و در صورت نیاز با تایید بر روی سایت قرار می گیرد هم چنین در سایر اخبار قوانین حقوقی مربوط به منبع خبر رعایت می شود.

اعضای تحریریه سفیر تیران اعم ار خبر نگاران، نویسندگان، عکاسان، و … رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته اند و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهند کرد از محدوده اخلاق حرفه ای رسانه ای خارج نشوند.

سفیر تیران از انتشار اخبار غیر واقعی، درشت نمایی های مغرضانه، توهین و تهمت، القای یاس و ناامیدی و هر گونه سیاه نمایی و تخریب افراد اجتناب می نماید و در نظر دارد جهت ترویج امید، نشاط، پشتکار، عدالت و پیشرفت نسل امروز و فردا در فضای مجازی و رسانه گامی شگرف و موثر بردارد.

صداقت و صراحت، رعایت ادب و متانت، درستی و جامعیت، امید آفرینی، معنویت افزایی، دشمن شناسی، بصیرت افزایی، خلاقیت، پاسداری از ارزش ها، ارائه الگوی دینی- انقلابی، ارائه نقد منصفانه  و توجه به منویات رهبر فرزانه انقلاب  در دستور کار این مجموعه خواهد بود.

سفیر تیران به پشتوانه یک نظام فکری مبتنی بر اندیشه سیاسی ولایت مطلقه فقیه، ضمن پرهیز از مرزبندی‌های کاذب و غیرواقعی سیاسی، تنگ‌نظری‌های مرسوم و معمول، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

جهت ارتباط با سفیر تیران و یاری رساندن در پوشش خبری هر چه بهتر و بیشتر اخبار شهرستان، می توانید از طریق رایانامه سایت به نشانی info@safiretiran.ir   نظر، دیدگاه و اخبار خود را ارسال نمایید.

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار