• کدخبر: 15719
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۳۱ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۱۹
  • چاپ خبــر
با حضور ۱۲ نفر از روسای شرکت های صنعتی

شهرک خصوصی صنعتی شهر عسگران راه اندازی می شود

مدیرعامل شرکت حمایت از صنعت شهرستان های نجف آباد و تیران و کرون گفت: شهرک خصوصی صنعتی شهر عسگران واقع در بخش کرون شهرستان تیران و کرون به همت شرکت حمایت از صنعت راه اندازی می شود.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان تیران و کرون “سفیر تیران و کرون ”  به نقل از ایمنا، حسن فدایی در گفتگو با خبرنگار ایمنا در تیران و کرون، از راه اندازی شرکت حمایت از صنعت با حضور ۱۲ نفر از روسای شرکت های صنعتی خبر داد و اظهار داشت: راه اندازی شهرک صنعتی عسگران براساس قانون باید توسط بخش خصوصی انجام شود که به همت شرکت حمایت از صنعت این کار در حال انجام است.
وی افزود: اولین قدم برای راه اندازی شرکت صنعتی عسگران اختصاص زمین برای حفر چاه و تامین آب شهرک است که با تصویب کمسیون ۲۱ استان و تامین زمین مورد نیاز اقدامات اولیه انجام می شود.
مدیرعامل شرکت حمایت از صنعت شهرستان های نجف آباد و تیران و کرون با اشاره به اینکه ۱۸۰ نفر متقاضی سرمایه گذاری اقتصادی در شهرک عسگران هستند، بیان داشت: شهرک صنعتی عسگران در فاز اول در زمینی به وسعت ۹۵ هکتار ایجاد می شود که این مقدار زمین پاسخگوی کامل همه متقاضیان نیست.
وی ادامه داد: افراد سرمایه گذار باید هزینه زمین را پرداخت کنند و تا حداکثر ۳ سال نسبت به احداث واحد صنعتی خود اقدام کنند که در غیر این صورت زمین از آن ها گرفته می شود.
عضو هیئت مدیره شرکت حمایت از صنعت شهرستان های نجف آباد و تیران و کرون با اشاره به اینکه نیازهای این شهرک در حال تامین است، اظهارداشت: طراحی نیازهای شهرک مانند خط انتقال انشعابات، زیر گذر و مواردی از این قبیل در حال انجام می باشد.
فدایی یادآورشد: با تامین زمین اولیه اقدامات کار شهرک پیش می رود و بزودی شاهد راه اندازی این مرکز اقتصادی صنعتی هستیم.

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار