سفیر تیران و کرون

نقش زنان در مبارزه با جنگ نرم غیر قابل انکار است

کدخبر: 21334
اسفند ۳, ۱۳۹۳ در ساعت ۷:۳۰ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری شهرستان تیران و کرون “سفیر تیران و کرون ” [1] به نقل از شبستان، مرتضی محمدی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تیران و کرون در نشست مسئولان امور بانوان کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان تیران وکرون با اشاره به اهمیت نقش زنان در جامعه اظهارداشت: زنان در پیروزی انقلاب اسلامی نقش موثری وویژه ای داشتند.

وی افزود: امروز نیز زنان نقش بسزایی در پیشرفت و پیشبرد اهداف نظام دارند و نباید نسبت به این نقش بی تفاوت بود بلکه باید از این ظرفیت استفاده کرد.

محمدی با بیان اینکه حضور بانوان در کانون های مساجد بستر برای ترویج  ارزش های اسلامی است، تصریح کرد: در عصر حاضر نقش زنان در مبارزه با جنگ نرم غیر قابل انکار  است و باید از ظرفیت بانوان در تبلیغ ارزش های اسلامی استفاده کرد.

وی به فعال سازی بیش از بیش واحد بانوان کانون های مساجد تاکید کرد وگفت: برنامه های منسجم و با هدف باید توسط واحد بانوان برای بانوان برنامه ریزی و اجرا کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تیران و کرون ادامه داد: واحد بانوان کانون های مساجد با برنامه ریزی موثر، برنامه هایی را ویژه  دهه نکوداشت کانون های مساجد برگزار کنند.


[1]  “سفیر تیران و کرون ”: http://safiretiran.ir/