سفیر تیران و کرون

برگزاری دوره کتابداران کانون های فرهنگی هنری مساجد تیران و کرون

کدخبر: 21337
اسفند ۴, ۱۳۹۳ در ساعت ۱۰:۰۰ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری شهرستان تیران و کرون “سفیر تیران و کرون ” [1] به نقل از شبستان، مرتضی محمدی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تیران و کرون با اشاره به برگزاری دوره تخصصی کتابداری به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان گفت: دوره کتابداری ویژه کتابداران کانون های فرهنگی هنری مساجد این شهرستان از هفته گذشته آغاز و به مدت ۲۴ ساعت آموزشی انجام می شود.

وی افزود: این دوره آموزشی از سوی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان برای کتابداران کانون های مساجد پیش بینی شده که این دوره در شهرستان تیران و کرون به میزبانی کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی(ع) شهرستان برگزار می شود.

محمدی با بیان اینکه ۵۰ کانون فرهنگی هنری در مساجد شهرستان تیران و کرون فعالیت می کنند، گفت: ۱۴ کتابخانه اینن کانون ها دارای ظرفیت ویژه ای هستند که چهار باب آن تاکنون مجوز رسمی از اداره کل کتابخانه های مساجد کشور دریافت و مابقی در لیست دریافت مجوز هستند.

وی ادامه داد: کتابداران ۱۴ کتابخانه فعال کانون های فرهنگی هنری مساجد در این دوره آموزشی شرکت می کنند که حمایت های دبیرخانه کانون های مساجد استان اصفهان از کتابخانه های مساجد منوط به شرکت کتابدار آنها در این دوره آموزشی است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تیران و کرون با بیان اینکه این دوره آموزشی در جهت افزایش اطلاعات کتابداران و به صورت کاربردی انجام می شود، تصریح کرد: این دوره های آموزشی به تقویت عملکرد کانون های فرهنگی هنری مساجد کمک می کند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت های ویژه کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی(ع) مسجد قمربنی هاشم(ع) تیران این دوره آموزشی در این مرکز انجام می شود.


[1]  “سفیر تیران و کرون ”: http://safiretiran.ir/