• کدخبر: 23048
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۴۶ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
  • چاپ خبــر
در نماز وحدت ادارت شهرستان مطرح شد:

سعادت دنیوی و اخروی انسان در گرو خدمت به پدر و مادر است

امام جمعه رضوانشهر در نماز وحدت ادارت شهرستان گفت: در خدمت پدر و مادر بودن سعادت دنیوی و اخروی انسان را به همراه دارد که نباید این فرصت باارزش را از دست داد.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان تیران و کرون “سفیر تیران و کرون ”  حجت الاسلام شیاسی در نماز وحدت ادارات شهرستان ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله گفت: حضرت زهرا سلام الله علیها از نظر کرامت نسبت به همه مردم برتر و بالاتر است و الگویی برای تمام عالم از مرد و زن به شمار می رود.
وی با اشاره به آیه هایی درباره مادر و عظمت مادر افزود: در خدمت پدر و مادر بودن سعادت دنیوی و اخروی انسان را به همراه دارد که نباید این فرصت باارزش را از دست داد.
امام جمعه رضوانشهر ضمن یادآوری این هفته به عنوان هفته کرامت و بزرگداشت زن٬ اظهار داشت: زنان ایران اسلامی در تمام عرصه ها بخصوص صحنه های انقلاب و جنگ تحمیلی هم دوش با مردان حضور داشتند و امروزه هم شاهد حضور پر رنگ آنها در مراسمات دینی و مذهبی هستیم.
حجت الاسلام شیاسی با بیان اهمیت حوزه علمیه خواهران تاکید کرد: تاسیس بیش از ۴۰۰ حوزه علمیه خواهر در کشور گامی موثر در جهت تربیت متعالی بانوان جامعه است.
وی با تشکر از حوزه علمیه خواهران و بنیاد مسکن در میزبانی این برنامه٬ تصریح کرد: بنیاد مسکن شهرستان خدمات ارزنده ای را در راستای ساخت مسکن برای مردم به خصوص افراد بی بضاعت انجام داده است که قابل تقدیر است.

 

Picture1 Picture2 Picture3 Picture4

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار