• کدخبر: 23581
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۳۱ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۴/۰۲/۱
  • چاپ خبــر
رئیس اداره ورزش و جوانان خبر داد:

هیئت کاراته رتبه دوم هیئت های ورزشی شهرستان را کسب کرد

حضور اساتید استانی و کشوری در تیران و کرون و فعالیت خوب قهرمانان کاراته این منطقه حاکی از پرورش چهره های شاخص ورزشی در سال های آینده توسط این شهرستان خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان تیران و کرون “سفیر تیران و کرون ”  رئیس اداره ورزش و جوانان در جشن تجلیل از خیران، اساتید و قهرمانان کاراته خانه کاراته مسجد قمر بنی هاشم (علیه السلام) گفت: هیئت کارته با کسب رتبه دوم در بین ۲۸ هیئت ورزشی شهرستان تعامل، تعادل، هم فکری و گذشت را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است.

عباس مرادیان مبنای کار هیئت کاراته را توجه به مسائل اعتقادی دانست و افزود: انتخاب مسجد قمر بنی هاشم به عنوان مکان هیئت بر اساس همین مسائل اعتقادی بوده که خوشبختانه باعث کسب رضایت خانواده ها شده است.

وی ادامه داد: میزبانی سه دوره مسابقات کشوری، اعزام ورزشکاران به مسابقات استانی و کشوری، تلاش در جهت پررنگ کردن مسائل اعتقادی بر اساس ارزش های دینی، اسلامی و ایرانی، تعامل با مسئولان شهرستان و توجه به مسائل اخلاقی و پهلوانی از جمله شاخصه های این هیئت است.

رئیس اداره ورزش و جوانان تصریح کرد: امروزه ورزش از حالت سنتی به سمت علمی شدن می رود که مستلزم فعالیت و توجه بیشتری است و خانواده ها با حضور خود در کنار ورزشکارن و تشویق فرزندان خود باعث گسترش ورزش در جامعه خواهند شد.

مرادیان افزود: حضور اساتید استانی و کشوری در تیران و کرون و فعالیت خوب قهرمانان کاراته این منطقه حاکی از پرورش چهره های شاخص ورزشی در سال های آینده توسط این شهرستان خواهد بود.

در ادامه مراسم استاد حسن اسماعیلی از اساتید کاراته کشور، حجت الاسلام طاحونی امام جمعه تیران و عبدالله پورشبان از خیران شهرستان سخنانی را پیرامون مسائل اعتقادی و اهمیت ورزش ایراد کردند و سپس مراسم تجلیل از اساتید، خیران و قهرمانان کاراته خانه کارته مسجد قمر بنی هاشم برگزار شد.

لازم به ذکر است یوسف اسماعیلی بنیانگذار کاراته اصفهان، علی مردانی رئیس سبک شیتوریو کشور و عضو کنفدراسیون داوران آسیا، حسین هرمزان بنیانگذار کاراته شیتوریو، علیرضا حیدری رئیس سبک شوتوکان iskf کشور، حاج حسن اسماعیلی، عبدالله پورشبان، اکبر تقیان، رسول کاظمی، داریوش باقری، محسن معطری، ابراهیم حجتی و مرتضی شریفی از اساتید ورزش و خیران استانی و کشوری از جمله مهمانان این مراسم بودند.

Picture17 Picture13 Picture42
Picture44

برای مشاهده تصاویر این مراسم اینجا کلیک کنید.

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار