• کدخبر: 41172
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۲۴ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۳/۴
  • چاپ خبــر
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان:

گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در اولویت شورای فرهنگ عمومی تیران و کرون است

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تیران و کرون گفت: گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در اولویت شورای فرهنگ عمومی و اداره ارشاد شهرستان تیران و کرون است.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون صادق صالحی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: آگاه سازی و ارتقای دانش عمومی مردم در خصوص اقتصاد مقاومتی نقش بسزایی در تحقق این مقوله مهم اقتصادی دارد.
وی با بیان اینکه در راستای ترویج روحیه کار و تلاش فعالیت های تبلیغی غیر مستقیم انجام شود، تصریح کرد: شهرداری، دانشگاه ها، آموزش و پرورش، اداره کار و تعاون، فرهنگ و ارشاد اسلامی، تبلیغات اسلامی باید در این زمینه اقدام کنند.
وی معرفی کارآفرینان نمونه، دانش آموزان و دانشجویانی که حین تحصیل مسیر کار و تلاش را طی کرده اند را از دیگر فعالیت های موثر در ایجاد روحیه کار و کارآفرینی عنوان کرد و گفت: ازدید از مراکز فرهنگی، تولیدی و اقتصادی به منظور جهت دهی صحیح به جوانان و نوجوانان که این کار در قالب اردوهای پایگاه های اوقات فراغت، اردوهای دانش آموزی و دانشجویی انجام شود در گفتمان سازی و معرفی ظرفیت های کار و تلاش تعریف شده است.
صالحی از تشکیل اتاق فکر متشکل از افراد توانمند در حوزه های تبلیغی، فرهنگی و اقتصادی به منظور برنامه ریزی برای گفتمان سازی و معرفی فرصت های کاروتلاش خبرداد و افزود: اصلاح الگوی مصرف نقش موثری در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد که در اتاق فکر بر این موضوع برای مدیریت مصرف کار می شود.
وی یادآوری کرد: نباید اقتصاد مقاومتی به برگزاری جلسات و سخنرانی اکتفا شود بلکه باید به صورت جدی در خصوص این مقوله کار کرد.
شهرستان تیران و کرون در ۴۵ کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
مهد/ ۷۱۳۷ / ۲۰۹۳/ ۶۰۲۲

منبع: ایرنا

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار