• کدخبر: 41406
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۴۵ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۳/۱۳
  • چاپ خبــر
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان:

پاسداری از آرمان های امام(ره) با اطاعت از ولی فقیه است/ امام خمینی(ره)، الگوی جوانان کشور

ما با اطاعت از ولی فقیه و تبعیت از او می توانیم از یادگاری های امام بزرگوار پاسداری و محافظت کنیم.

 به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: امام خمینی(ره) نمونه یک انسان کامل در جامعه بود.

عباس قاری با اشاره به اینکه کلام امام خمینی(ره) در قلب توده های میلیونی به ویژه جوانان نفوذ داشت، خاطر نشان کرد: علت نفوذ کلامی امام(ره) این بود که این بزرگوار هر آنچه می گفتند، عمل می کردند.

وی با تاکید بر ویژگی استکبار ستیزی و شجاعت امام خمینی(ره) تصریح کرد: ایمان به خدا و توکل بر او، دو مقوله ی اصلی بود که امام با تکیه بر آنها در برابر دشمنان اسلام سینه سپر کرده بودند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان افزود: امام خمینی(ره) در طول زندگی با برکت خویش، به دنبال اجرای اسلام ناب محمدی و نشئت گرفته از شیعه جعفری بودند.

قاری با اشاره به حضور پر شور مردم به ویژه جوانان کشور در مراسم سالگرد ارتحال امام در شهرها و روستاها و در مرقد این امام بزرگوار بیان نمود: هر کسی برای خود الگویی دارد و الگوی بسیاری از جوانان این مرزوبوم، امام و شخصیت و تفکر ایشان است.

وی افزود: مردم کشور به ویژه جوانانی که در زمان امام نبودند همواره در مراسم عزاداری این سید روحانی حضور دارند چرا که می دانند امام با تمام وجود خود به میدان آمدند و از اسلام دفاع کردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان با اشاره به جریان تفکر و خط امام خمینی(ره) در دقایق جامعه امروز، خاطر نشان کرد: اسلام و نظام اسلامی بهترین یادگاری امام است که تمامی مردم کشور باید از ان پاسداری کنند.

قاری وصیت نامه امام خمینی(ره) را یکی  دیگر از یادگاری های امام عنوان کرد و بیان نمود: ما با اطاعت از ولی فقیه و تبعیت از او می توانیم از یادگاری های امام بزرگوار پاسداری و محافظت کنیم.

وی گفت: مراسم سالگرد ارتحال امام در شب ۱۴ و ۱۵ خرداد در امامزاده احمد بن حنفیه و مسجد صاحب الزمان تیران و مصلی بزرگ و مسجد صاحب الزمان رضوانشهر و مسجد صاحب الزمان عسگران برگزار می گردد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی در تمامی مساجد روستاهای شهرستان نیز با همکاری دهیارها و هیئت امنای مساجد برگزار می گردد.

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار