• کدخبر: 44187
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۲۸ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۶/۶
  • چاپ خبــر
صبح امروز انجام شد؛

استقبال پرشور مردم تیران و کرون از قهرمانان کاراته در مسابقات جهانی آفریقای جنوبی/ تصاویر

محمد فدایی، بابک ایمانیان، علی پاک‌دامن، علی یزدانی، آرش نامداری، علی باغبان، علی مظاهری اعضای تیم کاراته قمر بنی‌هاشم تیران هستند که در مسابقات جهانی آفریقای جنوبی موفق به کسب مدال شدند.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون مراسم استقبال از قهرمانان کاراته شهرستان تیران و کرون در مسابقات کاراته قهرمانی جهان (سبک شوتوکان iskf ) در آفریقای جنوبی صبح امروز با حضور پرشور مردم شهرستان برگزار شد.

رئیس سبک جهانی شوتوکان ISKF در ایران پیرامون برگزاری این مسابقات در آفریقای جنوبی اظهار کرد: مسابقات جهانی کاراته سبک شوتوکان iskf طی سه روز با شرکت ۵۷ کشور و ۱۷۵۰ شرکت کننده در کیپ تاوان آفریقای جنوبی برگزار شد.

علیرضا حیدری با بیان اینکه تیم کشور ایران مقام ششم مسابقات را کسب کرد، گفت: تیم شهرستان تیران و کرون در مجموع بازی های انفرادی و تیمی موفق به کسب ۲ مدال طلا، ۱۲ نقره و ۳ برنز شد.

وی افزود: تلاش ها جهت جذب کاراته کاهای موفق از کل کشور برای حضور در مسابقات مختلف جهانی انجام می شود که حمایت مردم و مسئولان را می طلبد.

محمد فدایی، بابک ایمانیان، علی پاک‌دامن، علی یزدانی، آرش نامداری، علی باغبان، علی مظاهری اعضای تیم کاراته قمر بنی‌هاشم تیران هستند که در مسابقات جهانی آفریقای جنوبی موفق به کسب مدال شدند.

نویسنده

نوشته شده توسط سعید واعظ در شهریور ۷ام, ۱۳۹۵

دست مریزاد باید به چنین جوانان قهرمانی گفت که شهری محروم و فاقد امکانات ورزشی پرچم مقدس ایران اسلامی را با مقامهای در خور تحسینشان به اهتزار در آرودند . باید به خانواده های این قهرمانان یک خسته نباشید جانانه گفت که چنین قهرمانانی را پرورش دادند تا مایه شکوه و افتخار شهر و دیارمان شدند . احسنت و مرحبا .
سعید واعظ ، روزنامه نگار

نویسنده

نوشته شده توسط شورای اسلامی شهر عسگران در شهریور ۷ام, ۱۳۹۵

این قهرمانی راخدمت این عزیزان ،خانواده محترمشان ومردم شهیدپرورشهرستان تیران و کرون تبریک عرض می نمائیم .

نویسنده

نوشته شده توسط بهزاد جمالی- دانشگاه علمی کاربردی تیران در شهریور ۸ام, ۱۳۹۵

قهرمانان عزیز کسب مدال های ارزشمند جهانی را که نشان از لیاقت و توانایی کم نظیرتان است را به شما و خانواده ی محترمتان صمیمانه تبریک می گوییم.

نویسنده

نوشته شده توسط نام و نام خاوادگی در شهریور ۸ام, ۱۳۹۵

آفرین برشمابچه های مسجدی محله ما

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار