• کدخبر: 44865
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۵۱ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۲۹
  • چاپ خبــر
مسئول بسیج هنرمندان شهرستان:

واقعه غدیر با حضور ۳۰۰ هنرمند شهرستان بازسازی می‌شود

رضا دادخواه گفت: 300 هنرمند شهرستان از بسیج هنرمندان، هیئت امام سجاد علیه السلام، هیئت عصر عاشورا و هنرمندان اداره فرهنگ و ارشاداسلامی در نمایش بازسازی واقع بزرگ غدیر فعالیت دارند.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون مسئول بسیج هنرمندان شهرستان تیران و کرون در گفتگو با این پایگاه خبری با تبریک عید غدیر، اظهار کرد:  همایش بازسازی واقع بزرگ غدیر همزمان با عید غدیر در شهر تیران با حضور عاشقان ولایت برگزار خواهد شد.

رضا دادخواه با اشاره به تهیه متن این نمایش توسط نویسندگان شهرستان، گفت: ۳۰۰ هنرمند شهرستان از بسیج هنرمندان، هیئت امام سجاد علیه السلام، هیئت عصر عاشورا و هنرمندان اداره فرهنگ و ارشاداسلامی در این نمایش فعالیت دارند.

وی محل اجرای نمایش را پاک کوهستان اعلام کرد و افزود: همایش پیاده روی خانوادگی پیش از اجرای نمایش در ساعت ۷:۳۰ صبح از محل میدان امام حسین علیه السلام (چهارراه) آغاز و به سمت پارک کوهستان ادامه پیدا می کند.

مسئول بسیج هنرمندان با تشکر از همکاری برخی ادارات به خصوص شهرداری در این برنامه، یادآور شد: هیئت های مذهبی شهرستان به مناسبت این عید بزرگ نذری های خود را بین مردم پخش می کنند و برنامه های جانبی دیگری از جمله مولودی خوانی و اجرای هیئت ورزش زورخانه ای برگزار می شود.

دادخواه  با بیان اینکه این برنامه در ۱۶۲ نقطه کشور با همکاری سپاه برگزار می شود، تصریح کرد: دشمنان اسلام در پی کمرنگ کردن و به فراموشی سپردن غدیر در بین شیعیان هستند که باید از این امر جلوگیری کرد.

وی افزود: معرفی غدیر به دنیا و نسل های جدید وظیفه همه شیعیان است و این نمایش حداقل کاری است که برای این منظور می توان انجام داد.

photo_2016-09-20_09-52-04

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار