• کدخبر: 45080
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۳۱ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۷/۲
  • چاپ خبــر
امام جمعه موقت رضوانشهر:

امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی حاصل آمادگی دفاعی نیروهای نظامی کشور است

امام جمعه موقت رضوانشهر با اشاره به وقوع جنگ های متعدد در کشورهای اسلامی و کشته و زخمی شدن انسان های بی گناه، خاطرنشان کرد: امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی حاصل لطف خداوند و آمادگی دفاعی نیروهای نظامی کشور است.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون  امام جمعه موقت رضوانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس، اظهار کرد: دین مبین اسلام سفارشات زیادی پیرامون کسب علم و علم اندوزی کرده و پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله برای نشان دادن اهمیت آن توصیه به طلب علم از گهواره تا گور نموده است.

حجت الاسلام فضل الله حسینی با بیان اینکه کسب علم برای بشریت مایه پیشرفت خواهد بود، گفت: دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی باید با جدیت به علم آموزی بپردازند تا آینده درخشانی را برای کشور رقم بزنند.

وی با تبریک هفته دفاع مقدس، تصریح کرد: کشورهای مختلف در مواجهه با جنگ فقط بوسیله نیروهای نظامی و ارتش از کشور خود دفاع می کنند درحالی که ارتش و نیروهای نظامی ایران اسلامی در دوران جنگ تحمیلی متشکل از همه مردم بود.

امام جمعه موقت رضوانشهر افزود: اقشار مختلفی از مردم ایران اسلامی از زن و مرد، در هشت سال دوران دفاع بی امان از کشور با پشتیبانی و حمایت و حضور در جبهه های جنگ، بسیج مردمی را تشکیل داده و از کشور دفاع می کردند.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به وقوع جنگ های متعدد در کشورهای اسلامی و کشته و زخمی شدن انسان های بی گناه، خاطرنشان کرد: امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی حاصل لطف خداوند و آمادگی دفاعی نیروهای نظامی کشور است.

وی یادآور شد: دشمن بواسطه قدرت نظامی ایران و رشادت های صورت گرفته در دوره های مختلف، جرات حمله نظامی به کشور ما را ندارد لذا باید مواظب نقشه های آنها در جنگ نرم که بیشتر متوجه جوانان و نسل جدید است، باشیم.

امام جمعه موقت رضوانشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رضوانشهر، گفت: تقدیم ۱۷۳ شهید رضوانشهر در دوران دفاع مقدس به نظام و انقلاب اسلامی نشان از نقش موثر و فعال آنها در جبهه های جنگ دارد که باید یاد و خاطره این شهیدان برای همیشه زنده بماند.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار