• کدخبر: 45086
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۵۷ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۷/۲
  • چاپ خبــر
شهردار عسگران:

یادمان شهدای گمنام شهر عسگران با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیون ساخته خواهد شد+ عکس

شهردار عسگران گفت: اعتبار پیش بینی شده برای اجرای طرح یادمان شهدای گمنام غواص عسگران بالغ بر 70 میلیون تومان است که با همکاری شهرداری و شورای اسلامی ساخته خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون شهردار عسگران در گفتگو با این پایگاه خبری ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، گفت: کلنگ ساخت یادمان دو شهید گمنام غواض شهر عسگران که در ۲۳ مرداد سال گذشته همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق علیه السلام در پارک شهدای این شهر به خاک سپرده شده بودند، به زمین زده شد.

حسین علیمحمدی افزود: این مراسم با حضورسرتیپ دوم پاسدار سید مهدی قریشی فرمانده  ارشد هوافضای استان  اصفهان، معاون فرماندار، بخشدار بخش کرون، اعضای شهرداری و شورای اسلامی، امام حمعه موقت عسگران، فرمانده نیروی انتظامی کرون و حوزه بسیح امام موسی کاظم علیه السلام، خانواده های شهدا و تعدادی دیگر از مردم و مسئولان برگزار شد.

وی طرح یادمان را اقتباس گرفته شده از طرح یادمان شهدای پارک سرچشمه خوانسار عنوان کرد و گفت: اعتبار پیش بینی شده برای اجرای این طرح بالغ بر ۷۰ میلیون تومان است که با همکاری شهرداری، شورای اسلامی و تعدای دیگر ساخته خواهد شد.

شهردار عسگران ادامه داد: طرح یادمان شهدای گمنام عسگران در صورت مساعد بودت شرایط جوی تا پایان سال ۹۵ به بهره برداری می رسد و در صورت توقف کار در سه ماهه اول سال ۹۶ آماده خواهد شد.

 

خبر مرتبط:

تشییع و تدفین دو کبوتر گمنام خط شکن در پارک شهدای گمنام عسگران/ تصاویر

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار