• کدخبر: 45159
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۵۸ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۷/۴
  • چاپ خبــر
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان:

جوانان در جنگ نرم آگاهانه وارد فضای مجازی شوند/ پروژه استخر شهرستان تیران و کرون کلنگ زنی می شود

سرهنگ میری گفت: فضای مجازی علاوه بر تهدیدات روبرو، فرصت بزرگی هم بشمار می رود که جوانان باید اگاهانه وارد این فضا شده و از فرصت های ایجاد شده به نفع نظام اسلامی استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تیران و کرون در گفتگو با این پایگاه خبری با تبریک هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: استکبار جهانی با هدف شکست انقلاب اسلامی ایران جنگ سخت را در سال ۱۳۵۹ به کشور ما تحمیل کرد و در شرایط کنونی با جنگ نرم به مبارزه با این انقلاب پرداخته است.

سرهنگ اسماعیل میری با بیان اینکه جنگ نرم به اوج خود رسیده است، گفت: نظام اسلامی در سیاست های کشورهای زیادی تاثیر گذاشته و به همین سبب دشمنان از طریق مختلف به خصوص در فضای مجازی و ماهواره، به دنبال ضربه زدن به اسلام هستند.

وی افزود: فضای مجازی علاوه بر تهدیدات روبرو، فرصت بزرگی هم بشمار می رود که جوانان باید اگاهانه وارد این فضا شده و از فرصت های ایجاد شده به نفع نظام اسلامی استفاده کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان با اشاره به سخنان برخی مقامات دولتی مبنی بر نیاز نداشتن به نیروهای نظامی، تصریح کرد:  امنیت امروز کشور ما حاصل توانایی و اقتدار نیروهای نظامی است و در هر کشور امنیت حاکم نباشد شرایط اقتصادی هم در وضعیت بدی قرار می گیرد.

سرهنگ میری جهاد کبیر در مقابل دشمن را امری ضروری دانست و یادآور شد: کشور ایران اسلامی تا کنون آزمایشات زیادی را در مقابله با دشمن پشت سر گذاشته و با الگو گیری از دشمن به نتیجه ای نرسیده است ولی هنوز افرادی ناآگاهانه در پی ارتباط با شیطان بزرگ هستند.

وی ادامه داد: جهاد کبیر به معنای عدم تبعیت از دشمن و شناخت ترفندها و راه های نفوذ دشمن برای جلوگیری از ضربه به انقلاب اسلامی، است که همه باید این جهاد را الگوی خود قرار دهند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان با اشاره به برگزاری بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه در شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس، گفت: غباروبی و عطرافشانی گلزارهای شهدا، نشست های بصیرتی، نمایشگاه های دفاع مقدس، یادواره های شهدا، همایش های پیاده روی و مسابقات ورزشی و رژه موتوری بسیجیان از جمله برنامه های تدارک دیده شده برای این هفته است که در حال انجام می باشد.

سرهنگ میری پروژه ساخت استخر شهرستان تیران و کرون را از جمله برنامه های پیش رو عنوان کرد و افزود: تفاهم نامه و پروانه ساخت این استخر در شهرک بهارستان تیران با همکاری نماینده مجلس، فرماندار، شهرداری و شورای شهر آماده شده و در آینده ای نزدیک کلنگ آن به زمین خواهد خورد.

وی خاطرنشان کرد: این استخر با اعتباری بالغ بر بیست میلیارد ریال با همکاری مشترک سازمان بسیج و اعتبارات شهرستانی ساخته خواهد شد.

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار