• کدخبر: 45880
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۵۹ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
  • چاپ خبــر
گفتگوی اختصاصی سفیر تیران و کرون با رئیس اداره ورزش و جوانان؛

هیئت های ورزشی همه شهرستان را در نظر بگیرند/ کمبود فضای ورزشی مهمترین مشکل ورزشی تیران و کرون

هیئت های ورزشی ما باید فعالیت های کل شهرستان تیران و کرون را در نظر بگیرند و ورزش فقط صرف شهر تیران نباشد.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تیران و کرون در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری با اشاره به همایش پیاده روی خانوادگی در روز جمعه گفت: مهمترین برنامه در هفته تربیت بدنی و ورزش این پیاده روی خانوادگی است.

مجید خلیلی افزود: از همه مردم، پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی شهرستان تیران و کرون دعوت می کنیم که در این همایش همگانی با لباس و کفش ورزشی شرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه روز جمعه تمام نقاط داخل استادیوم درگیر ورزش هستند، خاطر نشان کرد: در پایان این همایش به قید قرعه به شرکت کنندگانی که با کفش و لباس ورزشی حضور داشته باشند، جوایزی اهدا خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان تیران و کرون با اشاره به کمبود فضای ورزشی در شهرستان اظهار کرد: زیرساخت های ورزشی نسبت به جمعیت شهرستان در تیران و کرون کم است، در صورتی که اکثر همشهریان ورزش را دوست دارند.

خلیلی با تاکید بر اینکه درصد بیشتری از مردم تیران و کرون جوان هستند، تصریح کرد: بعضی از هیئت های ورزشی شهرستان با کارکردن بیگانه هستند و اداره ورزش و جوانان کمک کرد که چیدمان درستی پیدا کنند و فضا و دفتر برای آنها پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه هیئت های ورزشی باید توانمند باشند، گفت: هیئت های ما باید فعالیت های کل شهرستان را در نظر بگیرند و ورزش فقط صرف شهر تیران نباشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان گرفتن زمین هایی که کاربری ورزشی دارند را از اولویت های ورزشی شهرستان عنوان کرد و بیان نمود: با توجه به کمبود اعتبار لازم است که مسئولان و مردم برای ورزش و برنامه های ورزشی وارد میدان شوند تا بتوانیم زمین های ورزشی را جذب کنیم چرا که برای اینده شهر موثر است.

خلیلی با اشاره به حیات وحش قمشلو و دالانکوه  تیران و کرون خاطر نشان کرد: این مراکز فرصت های شهرستان هستند و به همین منظور در حال تقویت هیئت سوارکاری شهرستان هستم.

وی افزود: هیئت سوارکاری شهرستان قانومند شد و برای مسیر حیات وحش قمشلو برنامه ریزی کردیم که گردشگران قسمتی را با اسب تردد کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان گفت: هیئت کوهنوردی تیران و کرون به واسطه ی داشتن کوه های زیاد باید خیلی قوی تر از هیئت کنونی باشد.

خلیلی با اشاره به هیئت فوتبال ساحلی و مشکلات پیش امده برای این تیم خاطر نشان کرد: مدیریت خوبی برای این تیم نبوده است و پراکندگی زیادی داشته است.

وی افزود: هیئت فوتبال ساحلی تیران و کرون از لیگ برتر افت کرد ولی هنوز در لیگ دسته یک قرار دارد و با وجود اقای علیرضا نامداری و علی نادری از فوتبالست های کشوری، دوباره تقویت خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان بیان کرد: در تلاشیم برای هیئت فوتبال ساحلی بهترین های تیران و کرون را جمع کنیم و یک تیم منسجم تشکیل دهیم ولی وجود یک اسپانسر قوی برای این تیم لازم است.

خلیلی با اشاره به اینکه در تلاشیم وضعیت ورزشی شهرستان را به حد عالی برسانیم، خاطر نشان کرد: هیئت فوتبال کرون را در بخش کرون دائر کردیم که به صورت جداگانه زیر نظر هیئت فوتبال شهرستان فعالیت می کند و در صدد هستیم تا نماینده اداره ورزش و جوانان را هم در شهر عسگران راه اندازی کنیم.

وی تصریح کرد: کسانی که در رشته ورزشی تخصص دارند به اداره ورزش و جوانان شهرستان درخواست دهند تا مدارک انها بررسی شود و همکاری لازم با انها صورت گیرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان با اشاره به افتتاح استخر شهرستان در هفته اینده گفت: این استخر توسط سرمایه گذار خصوصی و با اعتبار پیش بینی شده حدود ۴ میلیارد ریال کلنگ زنی و به بهره برداری خواهد رسید.

خلیلی با تاکید بر اهمیت اخلاق ورزشی تصریح کرد: سعی داریم حضور کسانی که اختلاف بین ورزشکاران می اندازند را کمرنگ کنیم و کلاس های مربیگری را در سطح تیران و کرون ارتقا دهیم.

وی افزود: اگر می خواهیم ورزش همگانی شود و مردم عاشق ورزش شوند باید دست در دست هم دهیم چرا که فکر، مدیریت و برنامه وجود دارد ولی لازمه آن همکاری مسئولان و مردم است.

 

 

نویسنده

نوشته شده توسط شورای اسلامی شهر عسگران در مهر ۲۸ام, ۱۳۹۵

ضمن تبریک مجدد انتصاب آقای خلیلی به عنوان ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان تیران و کرون.
امیدواریم که انشاءا… حضورایشان دراین شهرستان باعث پیشرفت وپیشبرد امورجوانان خاصه امرورزش گررد.
راه اندازی نمایندگی اداره مذکوردرشهر عسگران به عنوان مرکزبخش کرون می تواند درارتقاء ورزش این منطقه که دارای استعدادهای بالقوه وبالفعل خوبی می باشد بسیار مؤثر واقع گردد.

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار