• کدخبر: 45910
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۲۰ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۱
  • چاپ خبــر
مدیر و مربی باشگاه بدنسازی و پرورش اندام روستای هومان؛

سیل مشتاقان بدنسازی در باشگاه روستای هومان /کمبود امکانات بر سر راه تنها باشگاه پرورش اندام بخش کرون

استقبال زیاد علاقمندان به رشته بدنسازی، باشگاه پرورش اندام روستای هومان را با مشکل کمبود فضای داخل سالن و وسایل تمرین مواجه کرده است.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون  مدیر باشگاه بدنسازی و پرورش اندام شهدای روستای هومان در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: ایده ی احداث این باشگاه در سال ۱۳۹۰ صرفا برای ارتقاء ورزش قهرمانی و جذب جوانان منطقه به ورزش ارائه شد که به لطف خدا توانستیم در همان سال باشگاه را آماده ی فعالیت کنیم و مجوز های لازم و پروانه ی فعالیت باشگاه را در طی یکی دوسال از اداره ی ورزش و جوانان استان دریافت نموده و رسما فعالیت باشگاه را در رشته ی پرورش اندام و پاور لیفتینگ آغاز کردیم.

عباس هاشمی با اشاره به فعالیت ۵ ساله ی این باشگاه و نقش ورزش و فعالیت‌های ورزشی در ارتقاء سطح نشاط و شادابی عمومی به ویژه در مناطق محروم و کم برخوردار اظهار کرد: نوجوانان و جوانان زیادی در این باشگاه جذب شده و به ورزش پرداختند و علی  رغم مشکلات اقتصادی که در بخش کرون در بین خانواده ها و بیکاری در بین جوانان وجود دارد، توانستیم عده  زیادی از جوانان و ورزش دوستان  روستاهای این منطقه را مشغول به ورزش در این باشگاه کنیم.

وی با تاکید بر اهمیت ورزش در خانواده ها خاطر نشان کرد: باشگاه بدنسازی شهدای هومان در بخش کرون تنها باشگاه مجوز دار و مجهز در سطح خود در بخش کرون می‌باشد و با همین تجهیزات کامل ولی قدیمی توانستیم در این مدت در مسابقات قهرمانی استان و شهرستان های نجف آباد و حومه و تیران و کرون شرکت کرده و عناوین برتر تیمی و انفرادی در تمام رده های سنی کسب کنیم.

مدیر و مربی باشگاه بدنسازی و پرورش اندام شهدای روستای هومان افزود: این باشگاه در این مدت نشان داده که در پیدا کردن استعداد های قهرمانی تیران و کرون سابقه ی درخشانی دارد ولی متاسفانه با این همه فعالیت، جز چند مورد قدردانی از طرف مسئولان شهرستان هیچ حمایت دیگری از ما نشده است.

هاشمی با اشاره به افزایش روز به روز علاقمندان به رشته ورزشی بدنسازی و پرورش اندام گفت: استقبال زیاد علاقمندان این باشگاه را با مشکل کمبود فضای داخل سالن مواجه کرده است.

وی با تاکید بر اینکه ورزش، نیازمند حمایت جمعی است، افزود: تجهیزات داخل باشگاه و وسایل تمرین آن تقریبا فرسوده و قدیمی هستند که با وجود اوضاع نابسامان اقتصادی در این چند سال قادر به تعویض آنها و رفع این مشکلات نیستیم.

دبیر هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان تیران و کرون با اشاره به مشکلات دیگر این باشگاه تصریح کرد: از مسئولان شهرستان درخواست داریم که تسهیلاتی برای توسعه ی باشگاه د ر اختیار ما قرار دهند.

 

photo_2016-10-22_10-55-15

باشگاه بدنسازی و پرورش اندام شهدای هومان واقع در ابتدای جاده ی اصلی روستای هومان واقع در بخش کرون می باشد و در مدت ۵ سال فعالیت موفق به کسب عناوین زیر شده اند:

کسب مقام های دوم و سوم و چهارم انفرادی در دو دوره مسابقات پرس سینه  استان اصفهان

کسب مقام سوم تیمی در سال۱۳۹۳ و عناوین انفرادی اول، دوم،سوم و چهارمی در  چند دوره مسابقات پرس سینه قهرمانی باشگاه های نجف آباد

کسب عناوین اول دوم سوم و چهارمی در یک دوره مسابقات پرس سینه ی شهرستان تیران و کرون

کسب عناوین اول دوم و سوم در سه دوره مسابقات پاور لیفتینگ قهرمانی باشگاه های شهرستان نجف اباد

کسب مقام نایب قهرمانی تیمی  مسابقات پرس سینه قهرمانی باشگاه های شهرستان نجف اباد در مرداد ماه ۱۳۹۵ در بین ۱۷ تیم شرکت کننده و کسب عنواین انفرادی اول دوم، سوم و چارمی در این مسابقات

شرکت در مسابقات قویترین مردان شهرستان و عنوان چهارمی در این مسابقات و اماده سازی و اعزام ورزشکار و شرکت در مسابقات قویترین مردان فلاورجان

اعزام و شرکت در مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های شهرستان نجف اباد

کسب عناوین دوم و سوم انفرادی در مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی باشگاه های استان اصفهان مهرماه ۱۳۹۵

 

photo_2016-10-22_10-55-20_1

 

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار