• کدخبر: 46078
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۳۵ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۸
  • چاپ خبــر
رئیس هیئت فوتبال تیران وکرون:

تیم فوتبال ساحلی شاهکار ورزشی شهرستان/ روزهای آفتابی این تیم در گروه حمایت مردم و مسئولان است

دادخواه با تاکید بر اینکه فعالیت تیم فوتبال ساحلی در طی 12 سال گذشته از افتخارات ملی شهرستان تیران وکرون بوده است، گفت: عدم وجود مدیر عامل و هیئت مدیره قوی، اسپانسر و جذب دیرهنگام بازیکن در تیم باعث سقوط تیم فوتبال ساحلی شهرستان به لیگ دسته یک شد.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون رئیس هیئت فوتبال تیران وکرون در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره فعالیت دوازده ساله فوتبال ساحلی شهرستان، اظهار کرد: اولین زمین استاندارد فوتبال ساحلی در تیران و کرون همزمان با ورود فوتبال ساحلی به ایران ساخته  و اولین اردوی تیم فوتبال ساحلی کشور در آن انجام شد.

حمیدرضا دادخواه کسب یک دوره قهرمانی و دو دوره مقام سوم در لیگ برتر را از جمله افتخارات تیم فوتبال ساحلی عمران سازان دانست و گفت: تیم شهدای تیران با مربیگری علی نادری به عنوان تیم دوم فوتبال ساحلی شهرستان در مسابقات مختلف استانی و کشوری شرکت کرد.

وی افزود: در ادامه فعالیت فوتبال ساحلی شهرستان تیم عمران سازان به دلایلی به گناوه واگذار شد و تیم شهدای تیران با عنوان تاک و سپس مقاومت در مسابقات شرکت کرد و سال گذشته به علت مشکلات متعددی  از لیگ برتر به لیگ دسته یک سقوط کرد.

رئیس هیئت فوتبال تیران وکرون عمده دلایل سقوط تیم مقاومت (تاک سابق) را بضاعت ضعیف مالی عنوان کرد و ادامه داد: شهرستان تیران وکرون بر خلاف شهرستان های دیگر، به دلیل اقتصاد ضعیف، توانایی حمایت همه جانبه از این تیم را نداشت ولی لازمه حضور موفق در لیگ برتر حمایت مالی مسئولان و مردم شهرستان است.

دادخواه با تاکید بر اینکه فعالیت تیم فوتبال ساحلی در طی ۱۲ سال گذشته از افتخارات ملی شهرستان تیران وکرون بوده است، تصریح کرد: عدم وجود مدیر عامل و هیئت مدیره قوی، اسپانسر و جذب دیرهنگام بازیکن در تیم باعث سقوط تیم فوتبال ساحلی شهرستان به لیگ دسته یک شد.

وی افزود: پیشرفت تیم فوتبال ساحلی شهرستان در مسابقات کشوری در گرو حل این مشکلات است.

رئیس هیئت فوتبال  شهرستان با اشاره به برگزاری جلسه ای با حضور کارشناسان و پیشکسوتان فوتبال و مسئولان شهرستان پیرامون حل مشکلات فوتبال ساحلی شهرستان، خاطر نشان کرد: در این جلسه برنامه ریزی های خوبی برای احیای فعالیت این تیم در نظر گرفته شد که تمید است با همکاری مردم و مسئولان به نتیجه برسد.

دادخواه با بیان کمبود امکانات مناسب ورزشی در بخش فوتبال ساحلی شهرستان، یادآور شد: سکوی استاندارد و و ارتقای نور زمین بازی در ورزشگاه تختی معضلی برای ادامه فعالیت جدی و قهرمانی تیم در سطح کشور است.

وی از همکاری و  همراهی اداره ورزش و جوانان و تلاش های بی وقفه علی نادری و علیرضا نامداری برای پیشرفت تیم فوتبال ساحلی شهرستان تقدیر کرد.

انتهای پیام/

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار