• کدخبر: 46438
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۴۷ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۲۹
  • چاپ خبــر
امام جمعه موقت تیران:

رونق اقتصادی کشور مهمتر از بررسی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است

امام جمعه موقت تیران گفت: رونق اقتصادی کشور باید مهمتر از بررسی چگونگی تغییرات مدیریتی در کشور آمریکا برای مردم و مسئولان کشورمان باشد.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون حجت الاسلام و المسلمین سید کریم امامی در خطبه های نماز جمعه تیران با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا افزود: انتخاب رئیس جمهور در کشور آمریکا برای ملت ایران تفاوتی ندارد زیرا آن ها دشمنی خود را انجام می دهند.
وی بیان کرد: مردم و مسئولان در داخل کشور باید برای رونق اقتصادی کشور در عرصه های تولیدی، اقتصادی و علمی برنامه ریزی کنند زیرا اگر رشد علمی، اقتصادی و فرهنگی در کشور اتفاق بیفتد ابرقدرت ها قادر به تحقق اهداف خود نیستند.
امام جمعه موقت تیران ادامه داد: کارآفرینی، توجه به مدیریت مصرف، اصلاح الگوی مصرف و زمینه سازی برای رشد کشور امروز برای ملت ایران و مسئولان کشور باید دغدغه اساسی و ضروری باشد.
حجت الاسلام امامی افزود: مسئولان کشور آمریکا توانایی مدیریت بحران های ناشی از انتخابات و سوء مدیریت های در کشور خود نیستند آنگاه برای سایر کشورها برنامه ریزی و تئوری ارائه می دهند.
وی بیان کرد: بی کفایتی مسئولان این کشور موجب شده مردم آن ها با بحران هایی روبرو باشند که آشوب های پس از انتخابات در کشورشان ناشی از بی کفایتی آن ها در مدیریت کشور خود است.
وی به برگزاری آیین بزرگداشت آیت الله مظاهری در آذرماه نیز اشاره کرد و گفت: آیت الله مظاهری از شاگردان امام راحل و آیت الله طباطبایی و بزرگان دینی بوده که خود ایشان نیز شاگردان زیادی را تربیت کرده است که آیین بزرگداشت شخصیت علمی و دینی ایشان آذرماه در اصفهان و شهرستان تیران و کرون برگزار می شود.
شهرستان تیران و کرون در ۴۵کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
مهد ** انتشار: سلطانمرادی

ایرنا

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار