• کدخبر: 46528
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۴۱ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲
  • چاپ خبــر
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان:

برگزاری بیش از ۱۰۰ برنامه در هفته بسیج/ ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی به مردم شهرستان پرداخت شده است

سرهنگ میری گفت: طرح های اقتصاد مقاومتی در شهرستان توسط بسیج سازندگی و بسیج مهندسین و کشاورزی دنبال می شود و تاکنون حدود 800 میلیون تومان تسهیلات به مردم پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در گفتگو با این پایگاه خبری با تبریک هفته بسیج به بسیجیان شهرستان، اظهار کرد:  هفته بسیج به پاس رشادت های شهدای عزیز دفاع مقدس و فرمان تاریخی حضرت امام در تقویم ملی ثبت شده است که هر ساله بسیجیان در این هفته گزارشی از فعالیت های خود به مردم و مسئولان ارائه می دهند.

سرهنگ اسماعیل میری گفت: همزمان با این هفته بیش از ۱۰۰ برنامه با همکاری ناحیه، حوزه ها و پایگاه های بسیج برگزار می شود.

وی افزود: برگزاری نشست های روشنگری با موضوع انقلابیگری و استکبار ستیزی، همایش ائمه جمعه و جماعات، هیئت امنای مساجد و فرماندهان پایگاه های مقاومت شهرستان، برگزاری نماز وحدت با حضور مسئولین و کارکنان ادارات شهرستان، بازدید از عرصه های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی، غباروبی گلزارهای شهدا، برگزاری یادواره های شهدا و دیدار از خانواده معظم شهدا از جمله برنامه های این هفته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ادامه داد: برپایی نمایشگاه های فرهنگی و دفاع مقدس، نمایشگاه های عکس و کتاب،  مسابقات ورزشی، کوهپیمایی و پیاده روی، برنامه میقات صالحین با حضور حلقه های صالحین در مصلاهای نمازجمعه شهرستان و ویزیت رایگان از دیگر برنامه های این ناحیه خواهد بود.

سرهنگ میری حضور بسیجیان در عرصه های  مختلف فرهنگی و سیاسی را پررنگ دانست و خاطرنشان کرد: یکی از برنامه های مهم در این هفته اجتماع برزرگ بسیجیان مدافع حرم همزمان با سراسر کشور در روز ۵ آذر و نمایش قدرت بسیجیان و نهایتاً حضور در مصلاهای نماز جمعه جهت شرکت در نماز دشمن شکن جمعه خواهد بود .

وی یادآور شد: فیلم “یتیم خانه ایران” توسط بسیج دانش آموزی و بسیج فرهنگیان این ناحیه با مشارکت اداره آموزش و پرورش شهرستان در روز چهارشنبه اکران می شود هم چنین از کتاب شهدای کبیری توسط حوزه کوثر خواهران این ناحیه رونمایی خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج افزود: مشارکت در برپایی راهپیمایی روز اربعین و  بازسازی خطبه خوانی حضرت زینب (س) همزمان با  هفته بسیج و اربعین حسینی انجام شد.

با اشاره به حمایت سپاه از طرح های اقتصاد مقاومتی، اذعان کرد: طرح های اقتصاد مقاومتی در شهرستان توسط بسیج سازندگی و بسیج مهندسین و کشاورزی دنبال می شود و تاکنون حدود ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات به مردم پرداخت شده است.

سرهنگ میری

پنجم آذر سال ۱۳۵۸، امام خمینی (ره) فرمان تاریخی تشکیل بسیج مستضعفان را صادر کردند و به همین مناسبت از ۳۰ آبان تا ۶ آذر هفته بسیج نامگذاری شده است.

انتهای پیام/

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار