• کدخبر: 46853
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۴۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۹/۱۲
  • چاپ خبــر
امام جمعه شهرستان تیران و کرون:

شرکتها و سازمان های بیمه گر در پاسخ به مطالبات مردم به موقع و کامل عمل کنند

امام جمعه شهرستان تیران و کرون گفت: شرکت و سازمان های بیمه درپاسخ به مطالبات مردم به موقع و کاملا نسبت به تعهدات خود عمل کنند.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون به نقل از ایمنا، حجت الاسلام و السملمین حسین رشیدیان در خطبه های نماز جمعه تیران حجت الاسلام رشیدیان به روز بیمه اشاره کرد و اظهارداشت: خدمات شرکت ها وسازمان های بیمه گسترده خدمات خود را افزایش دهند و رضایت مشتری همواره مورد توجه آن ها باشد.
وی افزود:  شرکت های بیمه نسبت به پرداخت حق و حقوق بیمه شدگان در موعد مقرر اقدام کنند و درپاسخ به مطالبات مردم به موقع و کامل عمل کنند.
امام جمعه شهرستان تیران و کرون بیان داشت: بیمه گذاران در اجرای تعهدات خود در مقابل قرارداد اقدام به موقع داشته باشند و همانگونه که هزینه بیمه را به موقع در یافت می کنند هنگام اجرای تعهدات خود نیز به موقع عمل کرده و رضایت مردم را کسب کنند.
وی به ۱۶ آذر روز دانشجو اشاره کرد و اظهارداشت: علاوه بر علم آموزی تربیت نسل جدید موثر برای جامع که مبانی اسلام ناب را اجرایی کنند لازم است زیرا اگر دانشجوی ما عالم در هر علمی باشد اما تقوا نداشته باشد آنگاه علم او موثر نیست و همانند کشورهای غربی که علم آن ها منجر به ساختن بمب شده و زمینه نابودی مردم مظلوم دنیا را فراهم ساخته بی اثر و منجر به آزار مردم است.
حجت الاسلام رشیدیان ادامه داد: تحصیلدر دانشگاه برای اخذ مدرک نباید باشد بلکهه علم آموزی با هدف افزایش دانش و کارآفرینی و ایجاد شغل انجام شود.
وی به تمدید تحریم ها علیه ایران توسط سنای آمریکا اشاره کرد و گفت: نتیجه این عهد شکنی متوجه دولت و سنای آمریکا است و ملت ایران از این موضوع ترسی ندارد زیرا از اوایل انقلاب تاکنون انجام تحریم های علیه ایران را مشاهده کرده اند.
امام جمعه تیران و کرون افزود: انجام چنین اقدامی روحیه استکباری و بی تعهدی دشمن را نشان می دهد و مردم بیشتر روحیه و افکار و رفتار آن ها را می شناسند.
وی اضافه کرد: اگر آن ها برجام را نقض کنند بازخورد این نقض برجام را از نظام جمهوری اسلامی می بینند.۰۲۵۱۵۶/۱۳۳

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار