• کدخبر: 46926
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۳۰ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۱۶
  • چاپ خبــر

 طرح مشق مهربانی و همدلی با دانش آموزان مدرسه کامیار عسگران

مسئولان و دانش آموزان با حضور در بین دانش آموزان معلول آموزشگاه کامیار و تقدیم گل و هدایایی، روز جهانی معلول را گرامی داشتند.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون طرح مشق مهربانی و همدلی با دانش آموزان مدرسه کامیار شهر عسگران با حضور مدیر آموزش وپرورش شهرستان،معاون پرورشی و تربیت بدنی مدیریت،کارشناس ارزیابی عملکرد، کارشناس بهداشت، کارشناس روابط عمومی، مسئول نمایندگی بخش کرون و دانش آموزان عضو سازمان دانش آموزی دبستان ارشادورپشت برگزار شد.
مسئولان و دانش آموزان با حضور در بین دانش آموزان معلول آموزشگاه کامیار و تقدیم گل و هدایایی، روز جهانی معلول را گرامی داشتند.

در این مراسم مدیر آموزش وپرورش شهرستان خطاب به این دانش آموزان گفت: همه ی افراد جامعه می توانند قسمتی از وظایف فرهنگی واقتصادی و…را در سطوح مختلف جامعه بعهده بگیرند وخوب انجام دهندا ما به وضوح می بینیم آنچه افراد معلول انجام می دهند نه تنها کمتر از افراد عادی نیست بلکه مطلوب تر و شایسته تر نیز هست.

وی افزود: در امور فرهنگی واجتماعی و…وحتی ورزش که بیش از همه به توانایی نیاز دارد افراد معلول توانمند تر از افراد عادی نیز عمل می کنند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خاطرنشان کرد: وظیفه ی ما در قبال شما دانش آموزان بسیار سنگین است ما باید نیاز شما راشناسایی کنیم وبه آن توجه کنیم ودر شکوفا شدن استعدادهایتان در کنار شما ویار وپشتیبان شماباشیم .

مرزبان ادامه داد: خداوند تمام انسان ها را با فطرت خویش افریده است و وجود همه دارای زمینه ها واستعدادهایی است که باید شکوفا بشود اگر بیشتر به فلسفه ی خلقت توجه کنیم هرکز نمی توانیم بگوییم کسی بالاتر است چون ملاک خلقت بالاتر ازآن است که بتوانیم در شکل ظاهری محدودش کنیم .توانمندی هایی که خدا به ما داده موکول به داشتن ذهن ویا جسم سالم نیست.

وی در بیان وصیه ای، تصریح کرد: به دنبال کسب مهارتها باشید تا بتوانید فردی موفق باشید شما انسانهای ارزشمند و توانمندی هستید باید بیاموزید چگونه ازتوانمندیهایتان استفاده کنید ومحدودیت ها وناملایمات رو شکست بدهید.ومن بسیار خوشحالم که امروز بین شما عزیزان هستم.توکل به خدا وصبر راه گشایی تمام مشکلات وناملایمات است در پایان ایشان از زحمات پرسنل مدرسه تقدیرو تشکر کردند.
سپس دانش آموزان فرزانه ی عضوسازمان دانش آموزی دبستان ارشاد شال گردن های دست بافت خود راکه با دستهای پرمهر خود در ساعت هنر تهیه کرده بودند را همراه با اجرای سرود همدلی به دانش اموزان این مدرسه تقدیم نموده‌ ومشق مهربانی وهمدلی که شعار اصلی سازمان‌دانش آموزی می باشد را به صورت عملی فرا گرفتند.

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار