• کدخبر: 46985
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۳۲ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۲
  • چاپ خبــر
صبح امروز انجام شد؛

همدلی دانش آموزان مدرسه سمیه رضوانشهر با کودکان سرطانی/ تصاویر

مرزبان گفت: دانش آموزان مدرسه سمیه امروز در حضور مسئولان بیمارستان امید اصفهان در این مدسه، بار دیگر هدایای خود را با کمک خیران به کودکان سرطانی تقدیم کردند.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون دانش آموزان کلاس پنجم مدرسه سمیه رضوانشهر شهرستان تیران وکرون در روز ۲۹ آبان سال جاری با جمع آوری مبلغی پول و نوشتن نامه خطاب به بچه های بیمار و پرسنل بیمارستان امید اصفهان (بیمارستان تخصصی کودکان سرطانی) مراتب همدلی و محبت خود را نسبت به این عزیزان ابراز کردند.

دکتر مهرداد معمار زاده رییس بیمارستان امید و دکتر رنگ آمیز روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان صبح امروز با حضور در جمع دانش آموزان، معلمان و خیران مدرسه سمیه از این اقدام خداپسندانه تقدیر کردند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به اهدای هدیه توسط فاطمه شاهپوری،زهرا رمضانی،مریم ادیبی و زهرا شجاعی به کودکان سرطانی، اظهار کرد: دانش آموزان در درس مهارت های زندگی تجربه عملی همدلی و همزبانی با همنوعان را می آموزند.

علیرضا مرزبان گفت: آموزش مهارت های زندگی به دانش آموزان و انجام کارهای گروهی روحیه تعاون و همکاری بین بچه ها را تقویت می کند که تاثیر بسزایی در آینده آنها خواهد گذاشت.

وی افزود: دانش آموزان مدرسه سمیه امروز با حضور مسئولان بیمارستان در این مدسه هدایای دیگری را با کمک خیران به کودکان سرطانی تقدیم کردند.

 

photo_2016-12-14_01-17-21

نامه دانش آموزان به کودکان سرطانی

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار