• کدخبر: 47313
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۰۷ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۱۰/۳
  • چاپ خبــر
با حضور پرشور کشاورزان؛

انتخابات هیئت مدیره و بازرسان شرکت سهامی زراعی تیران برگزار شد/ تصاویر

آقایان یوسف دادخواه، محمد سلطانی، حسین شیرازی، عباسعلی دادخواه و ابوالقاسم بکایی در هیئت مدیره و محمدرضا دادخواه و بهمن شیرازی به عنوان بازرس، بیشترین آرا را کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  معاون فرماندار شهرستان در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به برگزاری انتخابات هیئت مدیره و بازرسان شرکت سهامی زراعی تیران، اظهار کرد: این انتخابات با حضور حدود ۵۰۰ کشاورز شهر تیران روز گذشته در محل حسینیه قدیم برگزار شد.

عبدالله بنهری گفت: تعداد ۱۵ نفر در این انتخابات برای عضویت در هیئت مدیره و ۴ نفر برای بازرس کاندید شده بودند که از این تعداد به ترتیب آقایان یوسف دادخواه، محمد سلطانی، حسین شیرازی، عباسعلی دادخواه و ابوالقاسم بکایی در هیئت مدیره و محمدرضا دادخواه و بهمن شیرازی به عنوان بازرس، بیشترین آرا را کسب کردند.

وی افزود: هیئت اجرایی این انتخابات متشکل از دو نفر از هیئت مدیره قبلی، دو نفر از معترضان و یک نفر از فرمانداری است که برنامه ریزی لازم را برای اجرای انتخابات شرکت سهامی زراعی تیران از خرداد ماه سال جاری آغاز و نظارت های لازم را انجام دادند.

معاون فرماندار شهرستان از استقبال گسترده کشاورزان برای حضور در این انتخابات تقدیر کرد.

لازم به ذکر است آقای یوسف دادخواه تعداد ۴۰۳ رای، محمد سلطانی ۳۰۰ رای، حسین شیرازی ۲۹۵ رای، عباسعلی دادخواه ۲۷۵ رای، ابوالقاسم بکایی ۲۵۰ را در هیئت مدیره کسب کردند و آقایان ناصر مظاهری و حسن مهدی زاده به عنوان دو عضو علی البدل انتخاب شدند و آقای محمد رضا دادخواه ۲۷۹ رای و بهمن شیرازی ۲۲۰ رای را در بخش بازرسان کسب کردند.

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار