• کدخبر: 47514
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۴۴ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۲
  • چاپ خبــر
مسئول واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تیران:

نجات نوجوان ۱۲ ساله از عمق چاه ۱۲ متری/ رعایت مسائل ایمنی در اجرای عملیات ساختمانی ضروری است+ تصاویر

دلکرمی گفت: این چاه 12 متری در شهرک بهارستان تیران قرار داشت که به دلیل عدم رعایت مسائل ایمنی، به صورت روباز و بدون حصار رها شده بود.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون مسئول واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تیران در گفتگو با این پایگاه خبری گفت: شامگاه ۱۲ دی در ساعت ۱۹:۰۱ طی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی سقوط فرد داخل چاه گزارش شد که نیروهای آتش نشانی سریعا به محل حادثه اعزام و موفق به نجات نوجوان ۱۲ ساله از عمق چاه شدند.

محسن دلکرمی با بیان اینکه فرد حادثه دیده برای اقدامات درمانی تحویل عوامل اورژانس ۱۱۵ شد، گفت: این چاه ۱۲ متری در شهرک بهارستان تیران قرار داشت که به دلیل عدم رعایت مسائل ایمنی، به صورت روباز و بدون حصار رها شده بود.

وی ضمن توصیه به رعایت مسائل ایمنی در انجام عملیات ساختمانی، تصریح کرد: همشهریان عزیزدر هنگام حفر چاه، به ایمن سازی مناسب محل و بستن درب چاه برای جلوگیری از هر گونه حادثه احتمالی توجه داشته باشند.

دلکرمی یادآور شد: ماموران واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تیران طی ۳۶ دقیقه عملیات فوق را به اتمام رسانده و در ساعت ۱۹:۳۷ دقیقه به ایستگاه آتش نشانی بازگشتند.

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار