• کدخبر: 47530
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۰۶ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
  • چاپ خبــر
رئیس هیئت فوتبال شهرستان خبر داد؛

آغاز ثبت نام شرکت در جام فوتسال دهه فجر تیران و کرون/ مسئولان شهر و روستاها همکاری کنند

دادخواه گفت: هدف از برگزاری جام دهه فجر شرکت حداکثری علاقمندان در مسابقات است که همکاری دهیاری ها و شورای شهرها برای اطلاع رسانی و شرکت کلیه روستاها و شهرها لازم است.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون رئیس هیئت فوتبال شهرستان در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به برگزاری چهارمین دوره جام فوتسال دهه فجر تیران و کرون، اظهار کرد: علاقمندان به شرکت در مسابقات این جام برای ثبت نام تا تاریخ ۲۲ دی ماه در روزهای زوج از ساعت ۱۷ تا ۱۹ به دفتر هیئت فوتبال شهرستان در اداره ورزش و جوانان مراجعه کنند.

حمیدرضا دادخواه با بیان اینکه قرعه کشی مسابقات در تاریخ ۲۷ دی انجام خواهد شد، گفت: مسابقات فوتسال دهه فجر امسال برای اولین بار در تمام رده های سنی از نونهالان زیر ۱۰ سال، نونهالان زیر ۱۲ سال، نونهالان زیر ۱۴ سال، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان برگزار می شود.

دادخواه

وی مدارک مورد نیاز برای ثبت نام را یک قطعه عکس، فتوکپی شناسنامه و کارت ملی، کارت بیمه ورزشی و فیش ورودی عنوان کرد و افزود: تیم های شرکت کننده در مسابقات باید دارای ۱۲ بازیکن، یک مربی و یک سرپرست باشند.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان با اشاره به اینکه این مسابقات با همکاری اداره ورزش و جوانان برگزار می شود،  یادآور شد:  مسابقات جام دهه فجر از ابتدای ماه بهمن آغاز شده و در پایان به برندگان اول تا سوم جوایزی اهدا خواهد شد.

دادخواه ادامه داد: هدف از برگزاری جام دهه فجر شرکت حداکثری علاقمندان در مسابقات است که با توجه به برگزاری مسابقات لیگ فوتسال بخش کرون همزمان در عسگران توسط هیات فوتبال بخش کرون در رده بزرگسالان، همکاری دهیاری ها و شورای شهرها برای اطلاع رسانی و شرکت کلیه روستاها و شهر رضوانشهر لازم است.

وی گفت: شماره تلفن های ۴۲۲۲۸۷۰۰ و ۰۹۳۹۶۸۴۴۳۲۴  آماده پاسخگویی به متقاضیان شرکت در این جام است.

photo_2017-01-02_15-07-54

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار