• کدخبر: 47642
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۵۱ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
  • چاپ خبــر
فرمانده نیروی انتظامی تیران و کرون:

کشف ۹۷ هزار لیتر سوخت خارج از شبکه در تیران و کرون/ شهرداری تیران برای احداث پارکینگ عمومی در مرکز شهر اقدام کند

سرهنگ باباکلانی گفت: 97 هزار لیتر سوخت خارج از شبکه برای استفاده های غیر قانونی از جمله تهیه حلال های مختلف در یکی از واحد های تولیدی شهرستان توسط نیروی انتظامی کشف و ضبط شده است و دو نفر در این رابطه دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  فرمانده نیروی انتظامی تیران و کرون ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان با اشاره به کاهش آمار سرقت ها طی نه ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، اظهار کرد: سرقت توسط سارقان داخلی در شهرستان به علت کنترل اجتماعی مردم کم بوده و بیشتر سرقت ها توسط سارقان عبوری و غیر بومی انجام می شود.

سرهنگ محمدحسین باباکلانی آگاه سازی مردم در زمینه پیشگیری از وقوع جرایم و آسیب های اجتماعی را امری مهم دانست و گفت: آموزش های همگانی در  مکان های مختلفی از جمله مدارس، مساجد، محافل عمومی و ادارات برای اقشار مختلف برگزار شده که با بازخوردهای خوبی به همراه داشته است.

وی افزود: مردم در هنگام مواجهه با سرقت ضمن حفظ خونسردی خود قبل از هر اقدامی پلیس و همسایه ها را در جریان گذاشته و تا حد ممکن برای جلوگیری از ضرر جانی، از برخورد فیزیکی با سارقان خودداری کنند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان با اشاره به وقوع سرقت احشام در مناطق مختلف شهرستان، بیان کرد: بیشتر باندهای سارق احشام غیر بومی بوده که یکی از این باندها دستگیر شده اند و باندهای دیگر مورد شناسایی قرار گرفته اند.

سرهنگ باباکلانی  ضمن توصیه به رعایت موارد امنیتی در فضای مجازی، یادآور شد:  با پیشرفت علم روز سوء استفاده ها در زمینه کلاهبرداری و سرقت های اینترنتی رواج پیدا کرده که در این زمینه تعدادی مجرم در شهرستان شناسایی و دستگیر شده اند.

وی با بیان اینکه سرعت کاه ها (سرعت گیر) برای کاهش حوادث رانندگی در جاده های پرخطر نصب می شود، تصریح کرد: سرعت کاه ها باید طبق استانداردهای مشخص توسط شهرداری در شهرها نصب شود که نظارت لازم توسط پلیس راهنمایی و رانندگی انجام و مشکلات برای بازبینی و اصلاح به شهرداری ها ارجاع داده می شود.

سرهنگ باباکلانی نبود پارکینگ عمومی در مرکز شهر را مشکل مهمی برای رانندگان خودروها دانست و خاطرنشان کرد: اعمال قانون در مقابل پارک های دوبل و خلاف برای کاهش ترافیک خیابان اصلی شهر تیران کارساز نیست و شهرداری باید در زمینه احداث پارکینگ عمومی اقدام کند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان با اشاره به استقبال گسترده مردم از زیارت امام حسین علیه السلام در ایام اربعین حسینی، یادآور شد: در این ایام تعداد ۱۶۰۰ گذرنامه ویژه سفر عتبات عالیات عراق برای مردم شهرستان صادر شد.

سرهنگ باباکلانی گفت: ۹۷ هزار لیتر سوخت خارج از شبکه برای استفاده های غیر قانونی از جمله تهیه حلال های مختلف در یکی از واحد های تولیدی شهرستان توسط نیروی انتظامی  کشف و ضبط شده است و دو نفر در این رابطه دستگیر شدند.

انتهای پیام/

نویسنده

نوشته شده توسط من در دی ۱۸ام, ۱۳۹۵

شهرداری فعلا داره کوچه هارو اسم میذاره وقت نداره

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار