• کدخبر: 47684
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۵۱ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
  • چاپ خبــر

پیام تسلیت مسئولان تیران و کرون به مناسبت درگذشت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام

مسئولان شهرستان تیران و کرون به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین امام و رهبری پیام تسلیت صادر کردند.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام  و یار دیرین امام و رهبری شب گذشته در ۸۲ سالگی بر اثر عارضه قلبی درگذشت.

مسئولان شهرستان تیران و کرون به همین مناسبت پیام های زیر را صادر کردند:

▪️ ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم شریف شهرستان های نجف آباد و تیران و کرون:

نماینده شهرستان های نجف آباد و تیران و کرون ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برای وی که از یاران دیرین امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب بودند طلب مغفرت کردند.

بسمه تعالی
انالله واناالیه راجعون
ضایعه درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی انقلابی و مجاهد نستوه ویاردیرین امام خمینی رحمت الله علیه و مقام معظم رهبری را خدمت مردم شریف شهرستانهای نجف آباد و تیران و کرون تسلیت میگویم.
وی از ابتدای نهضت اسلامی تا روز آخر حیاتشان به انقلاب و نظام خدمت کردند و درگذشت ایشان ضایعه ای جبران ناپذیر است.
انشالله در جوار رحمت الهی قرار گیرند.
والسلام

ابوترابی

 

▪️ علی رحمانی فرماندار شهرستان تیران وکرون:

بسمه تعالی

انا لله واناالیه راجعون
با نهایت تاثروتاسف ضایعه درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ویاردیرین امام راحل و مقام معظم رهبری را خدمت مردم متدین و ولایت مدار شهرستان تیران و کرون تسلیت عرض می نمایم.

رحمانی

▪️ائمه جمعه شهرستان تیران و کرون:

إنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ
ارتحال عالم مجاهد،یارامام ،رفیق دیرین رهبری و خطیب سالهای متمادی نمازجمعه تهران حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به پیشگاه امام ز مان ( عج ) و مقام معظم رهبری حوزه های علمیه و ملت شریف ایران تسلیت عرض می نمائیم .

جمعه

▪️ علیرضا مرزبان مدیر آموزش وپرورش شهرستان تیران وکرون

انالله و اناالیه راجعون
گنج زری بود در این خاکدان

فقدان عالم مجاهد، بزرگ مرد پرهیزگار؛ یار صادق و وفادار امام راحل و همدل و همراه مقام معظم رهبری، آیت الله هاشمی رفسنجانی خسرانی برای انقلاب و کشور است.
این عالم بزرگوار با ۶٠ سال تلاش و مجاهدت از جمله نخستین مبارزان راه دشوار خیزش ملی و از چهره های نقش آفرین و اثرگذار در پیروزی، تثبیت و اعتلای انقلاب اسلامی بود و در عرصه های مهم کشور با تدبیر و دور اندیشی ویژه ای که داشت منشاء خیر و برکت برای جامعه و نظام بودند.
اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ فرهنگیان شهرستان تیران و کرون ، رحلت این عالم فرهیخته که یکی از پرچمداران نهضت حق طلبانه وطن بود را به محضر حضرت بقیه الله روحی له الفداه، مقام معظم رهبری، ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی و خانواده ایشان تسلیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن مبارز راستین علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.


photo_2017-01-11_02-25-13_1

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار