• کدخبر: 48754
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۱۸ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
  • چاپ خبــر
در هجدهمین جلسه مردمی حمایت از ساخت بیمارستان مطرح شد؛

بیمارستان، بنگاه اقتصادی نیست که صرفه مالی آن در نظر گرفته شود!

شیرازی با بیان اینکه برخی مسئولان علت عدم ساخت بیمارستان تیران و کرون را نداشتن صرفه اقتصادی می دانند، گفت: بیمارستان بنگاه اقتصادی نیست که صرفه مالی آن در نظر گرفته شود و مستقیما با سلامتی مردم در ارتباط است.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون هجدهمین جلسه مردمی حمایت از ساخت بیمارستان  تیران و کرون امشب با حضور پرشور مردم با محوریت پیگیری علل  عدم ساخت  بیمارستان و حوزه علمیه برادران و بررسی پیشنهادهای مردمی برای رفع موانع در مسجد قمر بنی هاشم تیران برگزار شد.

امام جمعه تیران و کرون در این مراسم با اشاره به حمایت های آیت الله مظاهری در مشکلات شهرستان، اظهار کرد: طلاب حوزه علمیه شهر تیران می توانند با کمک ها و حمایت های خیران همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در مهر ۹۶ وارد ساختمان جدید شوند.

حجت الاسلام رشیدیان گفت: همبستگی در کارها و پیگیری امور نتیجه خوبی در اثر بخشی خواهد داشت که قطعا پیگیری های مردمی در ساخت پروژه های شهرستان هم مفید واقع خواهد شد.

رشیدیان

نماینده مردم در جلسات ساخت بیمارستان در اشاره ای به فعالیتهای انجام شده، تصریح کرد: طراحی نقشه ساخت بیمارستان با تقبل هزینه توسط شهرک صنعتی در حال انجام است و تا ۲۰ روز آینده مرحله اولیه آن آماده خواهد شد.

حمید شیرازی اجرایی کردن تصمیمات را امری مهم دانست و گفت: جلسات پیگیری ساخت بیمارستان و بحث های مالی باید به صورت جدی تر دنبال شود تا با شروع عمیات سفت کاری، زمینه ساخت هر چه سریع تر بیمارستان فراهم شود.

وی با اشاره به طولانی شدن ساخت یک بیمارستان مجهز برای مردم تیران و کرون و جایگزین کردن یک درمانگاه و اورژانس به صورت موقت و به اسم بیمارستان، خاطرنشان کرد: فضای درمانگاه فعلی تاحدودی نیازهای مردم شهرستان را برطرف می کند ولی باید کمک های مردمی برای ساخت پروژه ای اصولی متمرکز شود.

شیرازی در بررسی علل نیمه تمام ماندن پروژه های شهرستان تیران وکرون، اذعان کرد: عدم مطالبه و پیگیری کافی از طرف مردم و بی تفاوتی برخی مسئولان، اجرای پروژه های مهم و بزرگ از جمله ساخت بیمارستان را با تاخیر روبرو کرده که توجه بیشتری را در این زمینه می طلبد.

شیرازی

وی با بیان اینکه برخی مسئولان علت عدم پیشرفت ساخت بیمارستان تیران و کرون را نداشتن صرفه اقتصادی و زیاد بودن مسافت ها می دانند، اظهار کرد: یمارستان بنگاه اقتصادی نیست که صرفه مالی آن در نظر گرفته شود و مستقیما با سلامتی مردم در ارتباط است و اهمیت وجود آن در شهرستان برکسی پوشیده نیست.

این نماینده مردم یادآور شد: وجود نداشتن بیمارستانی مجهز در شهرستان گاهی اوقات مشکلات مهم و بزرگی را برای مردم به وجود آورده است و حال ساخت بیمارستانی مجهز و در شان، مطالبه جدی مردم است.

در ادامه مراسم نظرات دیگری راجع به ساخت بیمارستان با حضور مردم مطرح شد.

نوزدهمین جلسه مردمی حمایت از ساخت بیمارستان  تیران و کرون دوشنبه هفته آینده در مسجد المهدی شهر تیران برگزار خواهد شد.

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار