• کدخبر: 50378
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۰۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۱/۱۸
  • چاپ خبــر
در خطبه های نماز جمعه رضوانشهر مطرح شد؛

دعوت از مردم برای حضور در اعتکاف/ کشور ایران پس از قطع رابطه با آمریکا موفقیت های بزرگی بدست آورد

حجت الاسلام شیاسی با اشاره به سالروز قطع رابطه با آمریکا و روز ملی فناوری هسته ای در 20 فروردین، خاطر نشان کرد: ایران اسلامی با قطع رابطه با شیطان بزرگ و ایستادگی و اتکا به خود، موفقیت های بزرگی از جمله در زمینه صنعت هسته ای بدست آورد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  امام جمعه رضوانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک میلاد امام علی علیه السلام و امام جواد علیه السلام، اظهار کرد: امام اول شیعیان چند ویژگی اختصاصی از جمله تولد در کعبه را دارد که منکری بر آن وجود نداشته و این عید یکی از بزرگ ترین اعیاد شیعیان به شمار می رود.

حجت الاسلام محمد شیاسی ماه رجب را ماه توبه و استغفار به درگاه الهی خواند و گفت: شرکت در اعتکاف ایام البیض یکی از سنت های حسنه دین مبین اسلام است که در سال های اخیر با شور و شعور بیش تری در ایران اسلامی برگزار می شود.

وی با اشاره به اهمیت حضور جوانان در مراسم های معنوی، تصریح کرد: انبیا و ائمه اطهار علیهم السلام در این ایام با معتکف شدن در مساجد به عبادت الهی می پرداختند و با وجود برگزاری این مراسم در رضوانشهر توصیه می شود تجربه این سه روز عبادت را از دست ندهید.

امام جمعه رضوانشهر ضمن تسلیت شهادت حضرت زینب سلام الله علیها در ۱۵ رجب، اذعان کرد: حضرت زینب عالمه و انسان فهمیده ای بودند که بدون آموزش، معارف والایی را یادگرفته و نقش بسزایی در رسوا سازی دشمنان خاندان ائمه اطهار علیهم السلام بعد از واقعه کربلا داشتند.

حجت الاسلام شیاسی با اشاره به سالروز قطع رابطه با آمریکا و روز ملی فناوری هسته ای در ۲۰ فروردین، خاطر نشان کرد: ایران اسلامی با قطع رابطه با شیطان بزرگ و ایستادگی و اتکا به خود، موفقیت های بزرگی از جمله در زمینه صنعت هسته ای بدست آورد.

وی کشور آمریکا را به گرگ تشبیه کرد و ادامه داد: با گرگ نمی توان رابطه دوستی برقرار کرد چرا که همیشه به دنبال کسب منافع خود بوده و مانع پیشرفت خواهد شد.

امام جمعه رضوانشهر تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به دستور امام خمینی را قدم بزرگی برای بنا کرن خانه مخصوص قشر مستضعف و ضعیف دانست و افزود: خانه سازی برای نیازمندان سنت حسنه ای است که امیدواریم هم چنان این روند در بنیاد مسکن ادامه داشته باشد.

حجت الاسلام شیاسی با اشاره به حمله موشکی صبح امروز دولت آمریکا به سوریه، گفت: ترامپ با این حمله هدفی جز کمک به داعش و تروریست و تقویت عربستان و اسرائیل نداشته ولی با این حال مردم سوریه دست از مقاومت بر نخواهند داشت.

وی ادامه داد: کشتن مردم بی پناه و بی گناه عمل جنایتکارانه و قبیحی است که مردم سوریه و جبهه مقاومت در مقابل آن ایستادگی کرده و جواب دندان شکنی به آنها خواهند داد.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار