• کدخبر: 50974
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۴۵ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲
  • چاپ خبــر
رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان خبر داد؛

احراز صلاحیت ۸۷۹۴ داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان اصفهان

ضیایی از احراز صلاحیت از احراز صلاحیت هشت هزار و ۷۹۴ داوطلب برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای در استان اصفهان خبر داد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار صاحب‌نیوز، با اشاره به ثبت‌نام ۱۰ هزار و ۹۸۹ نفر برای داوطلبی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان اصفهان در مهلت قانونی ثبت‌نام این انتخابات که تا ۶ فروردین ۹۶ زمان داشت، اظهار کرد: این افراد برای کسب سه هزار و ۸۶۱ کرسی شوراهای اسلامی شهر و روستا داوطلب شده بودند.

احمدرضا ضیایی بابیان اینکه ۳۶۳ از مجموع کل افراد ثبت‌نام‌شده انصراف خود را اعلام کردند، گفت: به تفکیک ۲۱۵ نفر از انتخابات شورای شهر و ۱۴۸ از انتخابات شوراهای اسلامی روستا انصراف داده‌اند.

وی از احراز صلاحیت هشت هزار و ۷۹۴ داوطلب برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای در استان اصفهان خبر داد و گفت: این افراد از سوی هیئت‌های اجرایی و نظارت احراز صلاحیت شده‌اند.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان خاطرنشان کرد: از سه هزار و ۸۶۱ کرسی شوراهای اسلامی، ۵۷۱ کرسی متعلق به شوراهای اسلامی شهرها و سه هزار و ۲۹۰ کرسی متعلق به شوراهای روستایی استان است.

ضیایی تأکید کرد: داوطلبانی که صلاحیت آن‌ها احراز نشده است می‌توانند از سوم تا ۶ اردیبهشت‌ماه شکایت خود را به هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان اصفهان ارائه کنند و هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان اصفهان نیز پس از بررسی شکایت این داوطلبان نظر خود را ۱۷ اردیبهشت‌ماه اعلام می‌کنند.

گفتنی است پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هم‌زمان با انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی ۲۹ اردیبهشت امسال برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ گ.ف

نویسنده

نوشته شده توسط مومن در اردیبهشت ۳ام, ۱۳۹۶

باسلام لطفا از اعضای شورای اسلامی شهر تیران بخواهید که چه اقداماتی برای شهرمان انجام دادند؟

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار