• کدخبر: 51594
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۱۴ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
  • چاپ خبــر
فرماندار تیران و کرون:

حضور ۹۴ درصد مردم تیران و کرون در انتخابات+ آمار رسمی انتخابات شوراهای اسلامی شهرها

رحمانی گفت: 49 هزار و 116 نفر از مردم تیران و کرون واجد شرایط رای دهی در انتخابات بودند که از این تعداد 45 هزار و 988 نفر در این حماسه پرشکوه شرکت کردند.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون فرماندار تیران و کرون در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به مشارکت بالای مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی، اظهار کرد: ۴۹ هزار و ۱۱۶ نفر از مردم تیران و کرون طبق اعلام مرکز آمار تهران واجد شرایط رای دهی در انتخابات بودند که از این تعداد ۴۵ هزار و ۹۸۸ نفر در این حماسه پرشکوه شرکت کردند.

علی رحمانی ضمن تقدیر از  مشارکت ۹۴ درصدی مردم تیران و کرون در انتخابات، گفت: ۵۸ درصد مردم شهرستان در انتخابات ریاست جمهوری به حجت الاسلام رئیسی، ۴۰ درصد به حجت الاسلام روحانی، ۲ درصد به آقای میرسلیم و یک درصد به آقای هاشمی طبا رای دادند.

وی در بیان تعداد دقیق درصدهای بیان شده، افزود: ۲۵ هزار و ۶۳۳  رای برای حجت الاسلام رئیسی، ۱۷ هزار و ۷۷۴ رای برای حجت الاسلام روحانی، ۷۰۰ رای برای آقای میرسلیم و ۳۳۹ رای برای آقای هاشمی طبا و هزار و ۵۴۲ رای به عنوان آرای باطله در  انتخابات ریاست جمهوری ثبت شد.

فرماندار تیران و کرون با اشاره به رقابت ۳۲۹ داوطلب در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان، خاطرنشان کرد: حمیدهاشمی، بهاره دولتیار، علی دادخواه، اصغر صالحی و عبدالله امینی در شهر تیران، عبدالله افشاری، مرتضی غلامی، فاطمه دانه داران، مصطفی مختاری و مرتضی محمدی در شهر رضوانشهر، و محمد رضا تیموری، سید رضا حسینی، سمانه محسنی، رضا باقری و حمید میرزایی در شهر عسگران منتخبان مردم در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی هستند.

رحمانی یادآور شد: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در ۷۱ شعبه در شهرستان تیران و کرون و با مشارکت بیش از ۱۵۰۰ نفر از قشرهای مختلف به عنوان عوامل اجرایی و نظارت بدون ایجاد مشکل خاصی برگزار شد.

وی تعداد آراء منتخبین شوراهای اسلامی سه شهر تیران، عسگران و رضوانشهر را به شرح زیر عنوان کرد:

تیران

تعداد رای نام
۳۷۰۴ حمید هاشمی
۳۵۷۷ بهاره دولتیار
۳۱۷۷ علی دادخواه
۲۸۸۳ اصغر صالحی
۲۲۰۹ عبدالله امینی

عسگران

تعداد رای نام
۱۴۵۸ محمدرضا تیموری
۱۲۶۶ سیدرضا حسینی
۱۲۵۴ سمانه محسنی
۱۲۳۷ رضا باقری
۱۰۹۹ حمید میرزایی

رضوانشهر

تعداد رای نام
۱۴۸۶ عبدالله افشاری
۱۴۱۲ مرتضی غلامی
۱۱۳۹ فاطمه دانه داران
۱۱۱۴ مصطفی مختاری
۱۰۹۳ مرتضی محمدی

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار