• کدخبر: 52107
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۱۴ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱
  • چاپ خبــر
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان:

مسیرهای راهپیمایی روز قدس شهرها/ فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل لرزه بر اندام دشمنان خواهد انداخت

قاری گفت: راهپیمایی روز قدس، عامل ترس و دلهره برای غاصبان رژیم صهیونیستی است چراکه فریاد کوبنده مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل مردم، لرزه بر اندام آنها خواهد انداخت.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان تیران وکرون راهپیمایی هر ساله روز قدس را دلگرمی و نقطه قوت قلبی برای مردم مظلوم فلسطین دانست و اظهار کرد: راهپیمایی روز قدس، عامل ترس و دلهره برای غاصبان رژیم صهیونیستی است چراکه فریاد کوبنده مرگ بر آمریکا  و مرگ بر اسرائیل مردم، لرزه بر اندام آنها خواهد انداخت.

عباس قاری گفت: نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان توسط بنیانگذار کبیر انقلاب به نام روز قدس  باعث وحدت و انسجام مسلمانان جهان در دفاع از مظلومان شده است.

وی  با دعوت از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی این روز و لبیک گفتن به ندای رهبر معظم انقلاب، افزود: حمایت از مظلوم و محکوم کردن غاصبان وظیفه همه مسلمانان است و به فرموده بنیانگذار انقلاب اسلامی اگر هر مسلمانی یک سطل آب به طرف رژیم صهیونیستی بریزد، اسرائیل را آب خواهد برد.

قاری با اشاره به مظلومیت مردم فلسطین و کودکان بحرین و یمن اظهار کرد: این روز بزرگ تا نابودی رژیم اشغالگر قدس حذف نخواهد شد و مردم شهرستان در راهپیمایی روز قدس امسال نیز همچون گذشته با حضور پرشور خود حماسه‌ای دیگر را خلق خواهند کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه جنایات تروریست ها دل هر انسانی را به درد می آورد، اظهار کرد: جواب کوبنده سپاه پاسداران در مقابل عملیات تروریستی اخیر در تهران باعث شادی دل مردم و به خصوص مردم مظلوم سوریه و فلسطین شد.

وی ادامه داد: اتفاقات اخیر باعث هوشیاری بیشتر مردم شده که قطعا حضور گسترده تری را در راهپیمایی روز قدس رقم خواهد زد.

قاری مسیرهای راهپیمایی سه شهر تیران، عسگران و رضوانشهر را به شرح زیر اعلام کرد:

تیران:

میدان آزادی (شهرداری سابق)، طالقانی مرکزی، میدان امام حسین، خیابان امام خمینی شرقی، خیابان پرستار، خیابان شهید نخعی، حسینیه قدیم ساعت شروع ۱۱

رضوانشهر:
مسیر شماره یک : مسجد جامع منطقه یک – حسینیه شهدا – کوچه شهید میرباقری مصلی بزرگ
مسیر شماره دو: مسجد صاحب الزمان عج – کوی شهید میرباقری -مصلی بزرگ ساعت شروع ۱۲

عسگران:

از پارک شهدای گمنام  به سمت بلوار امام خمینی مدرسه اقبال ۲ بازگشت از بلوار امام به سمت مسجد صاحب الزمان( عج) ساعت ۱۱:۳۰

انتهای پیام/ سفیر تیران وکرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار