• کدخبر: 52116
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۳۲ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱
  • چاپ خبــر
همه می آییم...

بیانیه بسیج دانشجویی شهرستان تیران و کرون به مناسبت روز قدس

ما دانشجویان بسیجی شهرستان تیران وکرون ضمن دعوت از اقشار و آحاد مختلف ملت ایران برای حضور یکپارچه و انقلابی در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس و نمایش عزم و اراده ملی ایرانیان در حمایت جانانه از مظلومین و مستضعفین جهان، اعلام می داریم.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان تیران و کرون به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه زیر را صادر کرد:

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز میراث گران‌بهای بنیانگذار فقیدجمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌ وی به وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

با گذشت ۳۸ سال از ابتکار راهبردی و دوراندیشی پیامبرگونه امام مستضعفان و پابرهنگان خمینی کبیر (ره) در نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان «روز جهانی قدس»)، ظرفیت‌ها و انرژی درونی جهان اسلام متراکم‌تر و قدرتمندتر از همیشه رژیم جلاد و کودک‌کش صهیونیستی را در مخمصه و تنگنای استراتژیک قرار داده است به گونه‌ای که تلاش‌های شبکه سلطه و صهیونیست به رغم سرمایه‌گذاری فراوان در مقابله با این خیرش بزرگ جهانی و ضدصهیونیستی محکوم به شکست بوده است.

آرمان آزادی قدس شریف و رهایی ملت مظلوم فلسطین از یوغ سلطه و جنایت غاصبان صهیونیست در پرتو گفتمان انقلاب اسلامی و راهبرد جهانی‌سازی برائت از نظام سلطه و صهیونیست در روز جهانی قدس، امروز جبهه مقاومت ضدصهیونیستی در منطقه را شکست‌ناپذیر و به مشت آهنین امت اسلامی برابر جریان سازش با رژیم جلاد و جعلی صهیونیستی تبدیل کرده است، تا آنجایی که شبکه صهیونیستی حاکم بر جهان سلطه با وارونه‌نمایی مضحک حقایق منطقه درصدد نجات تروریست‌های اجاره‌ای و سست‌ عنصر تکفیری سلفی از باتلاق مقاومت اسلامی عراق و سوریه برآمده و با عملیات روانی امپراتوری رسانه‌های سلطه، نیروهای نظامی وگروه‌های اسلامی مقاومت و اثر گذار در منطقه از جمله سپاه پاسداران و نیروهای حزب‌الله لبنان را با گستاخی «تروریست» می نامد. جریان مقاومت و انتفاضه جای جای این منطقه و از جمله سرزمین‌های اشغالی را برای غاصبان قدس شریف ناامن و به محل وحشت و هراس آنان تبدیل کرده است.

ما دانشجویان بسیجی شهرستان تیران وکرون ضمن دعوت از اقشار و آحاد مختلف ملت ایران برای حضور یکپارچه و انقلابی در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس و نمایش عزم و اراده ملی ایرانیان در حمایت جانانه از مظلومین و مستضعفین جهان، اعلام می داریم.

انشاءالله ملت رشید و فهیم ایران همچون گذشته با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز قدس  در جای جای میهن اسلامی نشان خواهند داد که مسأله فلسطین همچنان اولویت اول جهان اسلام و اسرائیل دشمن شماره یک امنیت منطقه و جهان می باشد. و در پرتو هدایت‌ها و راهبردهای ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) نشانه‌های آزادی قدس شریف و فروپاشی رژیم صهیونیستی نمایان و به فضل الهی تا ۲۵ سال آینده شجره خبیثه و غده سرطانی اسرائیل از جغرافیای منطقه محو و ریشه‌کن خواهد شد.

والسلام علی من التبع الهدی

بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان تیران وکرون

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار