• کدخبر: 52121
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۴۳ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۴/۲
  • چاپ خبــر
فرماندار تیران و کرون:

دشمن از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس هراس دارد

رحمانی گفت: تهدید حمله به مسلمانان در راهپیمایی روز قدس توسط دشمنان اسلام و مسلمانان از روی ترس و وحشت است و دشمن جرات حمله به کشور را ندارد.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران وکرون فرماندار شهرستان تیران وکرون ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، اظهار کرد: ملت ایران با شرکت در راهپیمایی روز قدس، خواستار مقاومت مردم همیشه مبارز فلسطین در مقابل زورگویان جهان هستند و همدلی و اتحاد مسلمانان را به جهانیان نشان خواهند داد.

علی رحمانی با اشاره به اهمیت راهپیمایی مردم در روز قدس، گفت: هدف امام خمینی (ره) از نامیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، متوجه کردن تمام مسلمانان جهان به اهمیت فلسطین و قدس شریف است.
وی ضمن بیان تاثیر نامگذاری این روز توسط امام خمینی (ره)، تصریح کرد: در این روز، مسلمانان کل جهان متوجه مظلومیت مردم فلسطین می شوند و با راهپیمایی پرشور خود، از مردم مظلوم حمایت می کنند.
فرماندار شهرستان با اشاره به تهدید دشمنان نسبت به راهپیمایی روز قدس، اذعان کرد: تهدید حمله به مسلمانان در راهپیمایی روز قدس توسط دشمنان اسلام و مسلمانان از روی ترس و وحشت است و دشمن جرات حمله به کشور را ندارد.
رحمانی پیام راهپیمایی روز قدس را حمایت از مظلومین فلسطین عنوان کرد و گفت: تعداد زیادی از مردم فلسطین در اثر جنایات رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند که نباید در مقابل این جنایات سکوت کرد.
وی شرکت در راهپیمایی روز قدس را فریضه ی الهی دانست و اذعان کرد: مردم روزه دار با حضور پر شور، انزجار خود را به عنوان تبری جستن از ظالم اعلام خواهند کرد و اقتدار مسلمانان جهان را به نظاره خواهند گذاشت.

انتهای پیام / سفیر تیران وکرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار