• کدخبر: 52210
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۳۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۴/۹
  • چاپ خبــر
دبیر ستاد مدیریت بحران تیران و کرون خبر داد؛

غرق شدن جوان ۱۷ ساله در سد خمیران/ از شنا کردن در سد جدا خوددای کنید

بیگدلی گفت: جوانی 17 ساله عصر امروز حوالی ساعت 5 و 30 دقیقه در سد شهید منتظری روستای خمیران غرق شده و جان خود را از دست داد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون دبیر ستاد مدیریت بحران شهرستان تیران و کرون در گفتگو با این پایگاه خبری، اظهار کرد: جوانی ۱۷ ساله اهل شهرستان خمینی شهر عصر امروز حوالی ساعت ۵ و ۳۰ دقیقه در سد شهید منتظری روستای خمیران غرق شده و جان خود را از دست داد.

فرامرز بیگدلی با اعلام این خبر گفت: این جوان پس از اقدام برای شنا و ناتوانی در کنترل خود، در آب سد غرق شده و تلاش های عوامل غریق نجات سد و اورژانس برای احیای وی بی نتیجه ماند.

وی با بیان اینکه مراحل احیا تا بیمارستان بهنیا هم ادامه داشته است، تصریح کرد: شنا کردن در دریاچه و رودخانه ها با عمق های نا معلوم و ناآشنا خطری مهم برای جان انسان محسوب می شود که در صورت عدم توجه به مسائل ایمنی عواقب خطرناکی را در پی خواهد داشت.

دبیر ستاد مدیریت بحران شهرستان با اشاره به افزایش سفرهای گردشگری در فصل تابستان، خاطرنشان کرد: گردشگران، مسافران و افراد محلی باید جدا از شنا در محوطه سدها و رودخانه ها خودداری کنند و به هیچ وجه بدون تجهیزات و نبود عوامل امدادی به آب وارد نشوند.

بیگدلی با بیان اینکه راه های دسترسی به سد خمیران مسدود شده و مردم از حاشیه ها وارد می شوند، یادآور شد: وسعت این سد زیاد بوده و در صورت بروز حادثه تا حضور عوامل امدادی مدت زمانی طول می کشد که مردم باید با توجه به این مورد نکات ایمنی را رعایت کنند.

*عکس شاخص مربوط به این حادثه نمی باشد

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار