• کدخبر: 5223
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۴۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۲۸
  • چاپ خبــر
اعزام ۳۰۰ گروه جهادی به مناطق محروم در نوروز
سازندگی

اعزام ۳۰۰ گروه جهادی به مناطق محروم در نوروز

گروه‌های جهادی در استان‌های سیستان، خوزستان، ایلام، هرمزگان، کرمان و خراسان جنوبی اقدام به سازندگی خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان تیران و کرون “سفیر تیران”  به نقل ازتابناک، رئیس سازمان بسیج مستضعفین تأکید کرد: امسال ۳۰۰ گروه جهادی فعال در عید داریم که در مناطق محروم به مردم خدمت می‌کنند.

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم در جمع خبرنگاران گفت: امروز شاهد اعزام نمادین گروه‌های جهادی هستیم که در ایام عید در مناطق محروم اقدام به خدمت‌رسانی به مردم آن مناطق می‌کنند و این نشان از فرهنگ اسلامی و دینی ماست.

وی افزود: امسال ۳۰۰ گروه جهادی فعال در ایام عید داریم که در مناطق محروم و مرزی فعالیت می‌کنند.

نقدی با بیان اینکه این یک کار مردمی است، اظهار داشت: گروه‌های جهادی در استان‌های سیستان، خوزستان، ایلام، هرمزگان، کرمان و خراسان جنوبی اقدام به سازندگی خواهند کرد.

رئیس سازمان بسیج با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی گفت: تفاوت امسال اردوهای جهادی این است که گروه‌های جهادی بیشتر به سمت اقتصاد مولد سوق پیدا می‌کنند و بناهایی می‌سازند که موجب رونق تولید شود.

نقدی همچنین با بیان اینکه در سال جاری، ۱۵ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی توسط سازمان بسیج سازندگی ایجاد شده است، ابراز داشت: اگر دولت از ظرفیت عظیم جهادی بسیج استفاده کند،‌کارهای بزرگی در کشور صورت خواهد گرفت.

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار