• کدخبر: 52286
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۲۵ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۳
  • چاپ خبــر
فرماندار تیران و کرون خبر داد؛

افزایش ۴۴ درصدی اعتبارات تملک دارایی شهرستان تیران و کرون+ میزان اعتبار دستگاه های اجرایی

رحمانی گفت: بودجه و اعتبارات تملک دارایی ها و متوازن دستگاههای اجرایی تیران و کرون امسال به مبلغ 152 میلیارد و 600 میلیون ریال تعیین شده است.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون فرماندار تیران و کرون در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار کرد: اعتبارات تملک دارایی در بودجه سال ۹۶ شهرستان تیران و کرون ۴۴ و ۶ دهم درصد افزایش یافت.

علی رحمانی با اشاره به اعتبارات ارگان های مهم شهرستان، گفت: بودجه و اعتبارات تملک دارایی ها و متوازن دستگاههای اجرایی تیران و کرون امسال به مبلغ ۱۵۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال تعیین شده است.

وی اعتبار مربوط به آبرسانی شرب کل شهرستان در سال گذشته را ۲۴ میلیارد و ۸۴ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: اعتبار این مورد در سال جدید با افزایش ۲۹ درصدی به مبلغ ۳۱ میلیارد و ۱۱۴ میلیون ریال رسیده است.

فرماندار تیران و کرون خاطرنشان کرد: اعتبارات راه و شهرسازی شهرستان از مبلغ ۱۶ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال به ۲۵ میلیارد و ۷۰۵ میلیون ریال افزایش پیدا کرد که ۵۲ و ۵ دهم درصد نسبت به سال گذشته بیشتر شده است.

رحمانی با بیان اینکه اعتبار آموزش و پرورش شهرستان ۶۶ و ۶ دهم درصد افزایش داشته است، تصریح کرد: اعتبار این سازمان از ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در سال گذشته به ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال رسیده است.

وی اعتبار بخش کشاورزی را ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال دانست و ادامه داد: اعتبار این بخش در سال گذشته ۴ میلیارد و ۴۸۱ میلیون ریال بوده که با افزایش ۳۲ درصدی روبرو شده است.

فرماندار گفت: اعتبار عمران روستایی بنیاد مسکن از ۱۶ میلیارد و ۵۱۰ میلیون ریال به ۲۲ میلیارد و ۲۰۸ میلیون ریال رسید و با افزایش ۳۴ و ۵ دهم درصدی مواجه شد.

رحمانی اعتبار سال گذشته حوزه های علمیه شهرستان را ۶ میلیارد و ۸۴ میلیون ریال و اعتبار مساجد و امور فرهنگی را ۵ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: اعتبار حوزه های علمیه با افزایش ۹۹ و ۴ دهم درصدی به ۱۲ میلیارد و ۱۳۰ میلیون ریال و اعتبار امور فرهنگی با صدو یک درصد افزایش به ۱۰ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال رسید.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار