• کدخبر: 52297
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۳۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۴
  • چاپ خبــر
مدیر آموزش و پرورش تیران و کرون:

۶۲۰ داوطلب از تیران و کرون در کنکور سراسری شرکت می کنند

مرزبان گفت: آزمون کنکور سراسری با حضور 620 داوطلب از شهرستان شامل 381 دختر و 239 پسر توسط دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  مدیر آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به برگزاری کنکور در دو روز پایانی هفته،  اظهار کرد: آزمون کنکور سراسری با حضور ۶۲۰ داوطلب از شهرستان شامل ۳۸۱ دختر و ۲۳۹ پسر توسط دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد.

علیرضا مرزبان گفت: آزمون علوم انسانی و علوم ریاضی به صورت همزمان در صبح روز پنج شنبه ۱۵ تیرماه و آزمون هنر عصر این روز برگزار می شود.

وی ادامه داد: آزمون علوم تجربی و زبان خارجه در روز جمعه ۱۶ تیر ماه به ترتیب در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش با بیان اینکه رشته تجربی ببش ترین دواطلب کنکور را دارد، تصریح کرد: ۲۶۲ داوطلب در رشته تجربی، ۱۵۳ داوطلب در رشته انسانی، ۱۰۸ داوطلب در رشته ریاضی، ۶۲ داوطلب در رشته زبان و ۳۵ داوطلب در رشته هنر به رقابت خواهند پرداخت.

مرزبان محل برگزار کنکور را دانشگاه پیام نور اعلام کرد و یادآور شد: داوطلبان باید برای حضور در جلسه آزمون کارت ورود به جلسه، کارت ملی یا شناسنامه، مداد، مدادپاک‌کن و مدادتراش را همراه داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد:  شروع فرآیند برگزاری آزمون در صبح پنج‌شنبه ساعت هفت و ۳۰ دقیقه و شروع پاسخگویی به سئوالات ساعت ۸ صبح خواهد بود و در نوبت عصر نیز شروع فرایند برگزاری آزمون ساعت ۳ بعد‌از‌ظهر و زمان آغاز پاسخگویی به سؤال‌ها ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون با بیان این که داوطلبان باید یک ساعت قبل از شروع آزمون در حوزه امتحانی حاضر شوند، افزود: داوطلبان سعی کنند ۲۴ ساعت قبل از آزمون مطالعه ای نداشته باشند تا با ذهنی آماده و آرامش خاطر بتوانند در آزمون سراسری با سایر داوطلبان به رقابت بپردازند.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار