• کدخبر: 52310
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۰۸ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۴/۱۶
  • چاپ خبــر
تب داغ کنکور 96 فروکش کرد؛

مارتن کنکور سراسری در تیران و کرون/ تصاویر

آزمون کنکور سراسری با حضور 620 داوطلب از شهرستان تیران و کرون شامل 381 دختر و 239 پسر در دانشگاه پیام نور برگزار شد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون رئیس دانشگاه پیام نور تیران و کرون در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به شرکت ۶۲۰ داوطلب در کنکور سراسری سال ۹۶، اظهار کرد: کنکور رشته های علوم انسانی، علوم ریاضی و هنر روز گذشته و کنکور علوم تجربی صبح امروز برگزار شده و کنکور زبان خارجه عصر جمعه برگزار خواهد شد.

حمید دهقان زاده با بیان اینکه تعداد داوطلبان در استان اصفهان ۶ درصد افزایش داشته است، گفت: ۲۶۲ داوطلب از تیران و کرون در رشته تجربی، ۱۵۳ داوطلب در رشته انسانی، ۱۰۸ داوطلب در رشته ریاضی، ۶۲ داوطلب در رشته زبان و ۳۵ داوطلب در رشته هنر به رقابت خواهند می پردازند.

وی با اشاره به برگزاری آزمون کنکور سراسری توسط دانشگاه پیام نور برای اولین بار، تصریح کرد: تمهیدات و هماهنگی های لازم برای رضایت داوطلبان و عوامل اجرایی و حفاظتی انجام شده است که از همکاری فرمانداری و ارگان های حمایت کننده از جمله نیروی انتظامی، شهرداری و آتش نشانی، پلیس راهور، شبکه بهداشت، اداره های آب، برق و گاز تقدیر می کنیم.

رئیس دانشگاه پیام نور تیران و کرون با اشاره به استفاده از تجربه های همکاران فرهنگی برگزار کننده آزمون در سال های گذشته از همکاری آموزش و پرورش شهرستان تقدیر کرد.

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار