• کدخبر: 52343
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۲۴ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
  • چاپ خبــر
مسئول بسیج جامعه زنان تیران و کرون:

تجمع بزرگ عفاف و حجاب صبح چهارشنبه در تیران برگزار می شود

صائبی گفت: اجتماع بزرگ مردمی با عنوان «اصفهان به رنگ خدا» با هدف از صیانت از حریم خانواده چهارشنبه 8 صبح با حضور گسترده بانوان تیران و کرون برگزار می‌شود.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  مسئول بسیج جامعه زنان تیران و کرون در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به نامگذاری ۲۱ تیرماه به نام روز عفاف و حجاب، اظهار کرد: اجتماع بزرگ مردمی با عنوان «اصفهان به رنگ خدا» با هدف از صیانت از حریم خانواده با حضور گسترده بانوان تیران و کرون برگزار می‌شود.

خانم صائبی محل برگزاری اجتماع را میدان شهرداری تیران اعلام کرد و گفت: بانوان صبح روز چهارشنبه ساعت ۸ صبح پس از اجتماع در این مکان به سمت حسینیه قدیم راهپیمایی کرده و ویژه برنامه هایی به همین مناسبت در محل حسینیه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به حضور بیش از هزار و ۵۰۰ نفر از بانوان شهرستان در اجتماع سال گذشته، تصریح کرد: مردان غیور، زنان عفیف با شرکت در این اجتماع  از حریم خانواده خود به وسیله حفظ عفاف و حجاب دفاع و از همه دستگاه ها در حوزه عفاف و حجاب مطالبه گری خواهند کرد.

مسئول بسیج جامعه زنان تیران و کرون با بیان اینکه این برنامه با همکاری امور بانوان ادارات شهرستان و فرمانداری برگزار می شود، خاطرنشان کرد: ایستگاه نقاشی و طراحی و نمایشگاه محصولات عفاف و حجاب توسط پایگاه های بسیج در جنب حسینیه قدیم برگزار می شود هم چنین از برترین های عفاف و حجاب شهرستان در پایان برنامه تجلیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه دشمنان می خواهند حجاب و پوشش را به صورت یک امر ضد ارزش و مخالف با آزادی زن معرفی کنند، اذعان کرد: ۲۱ تیر ماه  از یک سو یاد‌آور خاطره تلخ تهاجم طاغوت علیه حجاب و عفاف زن مسلمان ایرانی و از سوی دیگر یادآور ایستادگی و مقاومت ملت ایران در مقابل توطئه‌ها است.

صائبی ادامه داد: بیش از هشتاد سال از به توپ بستن مسجد گوهرشاد توسط رضاخان دیکتاتور پلید و نوکر اجانب و به خاک و خون کشیدن معترضان به بی حجابی می گذرد و امروز بیش از هر روز شاهد به بار نشستن خون آن مظلومان و جهانی شدن آرمان آن انسان های والا هستیم.

وی افزود: حفظ حیا و حجاب برای زن و مرد،  رشد در جامعه مؤمنین را با توسعه غربی متمایز می کند از این رو برای دستیابی به زندگی حقیقی و رهایی از تعفن روابط آزاد و بی بند و باری در هوای شهر، بر همه زنان و مردان حفظ حیا و حجاب ضروری است.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون 

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار