• کدخبر: 52487
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۴۵ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
  • چاپ خبــر
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تیران و کرون:

مردم تیران و کرون روز یکشنبه میزبان لاله های گمنام می شوند

سرهنگ میری گفت: مردم تیران و کرون در عصر روز یکشنبه در شهرهای عسگران و تیران میزبان شهدای سرافراز دفاع مقدس و یاوران خمینی خواهند بود.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تیران و کرون در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به ورود کاروان شهدای گمنام از روز جمعه به استان اصفهان اظهار کرد: مردم تیران و کرون در عصر روز یکشنبه میزبان شهدای سرافراز دفاع مقدس و یاوران خمینی خواهند بود.

سرهنگ اسماعیل میری با بیان اینکه کاروان ۱۰ شهید گلگون کفن ساعت ۵ بعد از ظهر روز یکشنبه وارد شهرستان خواهد شد، گفت: مراسم استقبال از شهدا در شهر عسگران ساعت ۵ و ۳۰ دقیقه عصر در جوار گلزار شهدای این شهر با حضور پرشور مردم شهید پرور عسگران و بخش کرون برگزار می شود.

وی افزود: کاروان شهدای گمنام پس از این برنامه با حضور در جوار گلزار شهدای گمنام تیران همزمان با نماز مغرب و عشا مهمان مردم شهید پرور تیران و بخش مرکزی خواهد بود و مراسم شبی با شهدا در این مکان برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تیران و کرون یادآور شد: کاروان شهدای گمنام در ادامه برنامه خود در روز دوشنبه میزبان مردم نجف آباد، خمینی شهر و درچه خواهند بود و در روز شهادت امام جعفر صادق علیه السلام در روز پنجشنبه با حضور پرشور مردم در اصفهان تشییع می شوند.

سرهنگ میری با بیان اینکه امنیت ما مرهون خون شهدا است، خاطرنشان کرد: حضور کاروان شهدا در ایام مختلف سال در بین مردم فرصت خوبی برای یادآوری رشادت، دلامردی و از خودگذشتگی این مردان خدایی و بهره گیری از فضای معنوی ایجاد شده در شهر است.

مشخصات این ۱۰ شهید بزرگوار:

یک شهید مربوط به عملیات محرم تفحص شده در منطقه عملیاتی شرهانی ۳۰ ساله و یک شهید مربوط به عملیات بدر تفحص شده در منطقه عملیاتی شرق دجله ۲۴ ساله در شهر رضوانشهر، یک شهید مربوط به عملیات محرم تفحص شده در منطقه شرهانی ۲۷ ساله و یک شهید مربوط به عملیات بدر تفحص شده در منطقه عملیاتی شرق دجله ۲۹ ساله در شهرلای بید، یک شهید ۲۱ ساله عملیات خیبر تفحص شده در منطقه عملیاتی جزایر مجنون تدفین می شوند.

یک شهید مربوط به عملیات بدر تفحص شده در منطقه عملیاتی شرق دجله ۲۳ ساله به همراه یک شهید مربوط به عملیات کربلای چهار تفحص شده در منطقه عملیاتی ام الرصاص ۱۸ ساله در شهر طالخونچه و یک شهید مربوط به عملیات بدر تفحص شده در منطقه عملیاتی شرق دجله ۱۸ ساله و یک شهید مربوط به عملیات کربلای چهار تفحص شده در منطقه عملیاتی ام الرصاص ۳۰ ساله به همراه یک شهید ۲۰ ساله عملیات خیبر تفحص شده در منطقه جزایر مجنون در شهر مهاباد تشییع و تدفین خواهند شد.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار