• کدخبر: 52500
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۰۳ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
  • چاپ خبــر
صبح امروز؛

اورژانس اجتماعی در تیران و کرون راه اندازی شد/ تصاویر

سلطانی گفت: مرکز اورژانس اجتماعی تیران و کرون با همت اداره بهزیستی با اعتباری بالغ بر 50 میلیون تومان برای تعمیر و تجهیز به منظور پاسخگویی به نیازهای مردم و کاهش مشکلات اجتماعی راه اندازی شد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون مراسم افتتاح مرکز اورژانس اجتماعی بهزیستی تیران وکرون صبح امروز همزمان با روز بهزیستی با حضور سعید صادقی مدیر کل بهزیستی استان و مرضیه فرشاد معاون پیشگیری و اجتماعی این سازمان و مسئولان شهرستان برگزار شد.

مسئول مرکز اورژانس اجتماعی تیران و کرون در گفتگو با این پایگاه خبری پیرامون این افتتاحیه، اظهار کرد: مرکز اورژانس اجتماعی تیران و کرون با همت اداره بهزیستی با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیون تومان برای تعمیر و تجهیز به منظور  پاسخگویی به نیازهای مردم و کاهش مشکلات اجتماعی راه اندازی شد.

اعظم سلطانی با اشاره به اهمیت کاهش معضلات و مشکلات در زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی، گفت: کنترل و کاهش بحران ها، در دسترس قرار دادن خدمات اجتماعی تخصصی و اورژانسی سازمان بهزیستی به مردم، افزایش توانمندی های افراد در معرض آسیب برای مقابله در شرایط بحرانی و پیشگیری از مشکلات اجتماعی از جمله اهداف این مرکز است.

وی تصریح کرد: زنان و دختران در معرض آسیب اجتماعی، افراد دارای اختلاف خانوادگی حاد و زوجین متقاضی طلاق، افرادی که قصد خودکشی دارند، همسران و کودکان آزار دیده، کوکان خیابانی و کار، دختران و پسران فراری از منزل و افراد دارای شرایط بحرانی از جمله گروه هدف این مرکز هستند که توسط کارشناسان به آنها خدمات ارائه خواهد شد.

مسئول اورژانس اجتماعی در مورد نحوه ارائه خدمات این مرکز به مردم، خاطرنشان کرد: مردم  به صورت خود معرف با حضور در اورژانس اجتماعی از خدمات بهره می برند یا از طریق ارجاع مراکزی از جمله نیروی انتظامی، مراجع قضایی، نهاد های اجتماعی دولتی و غیر دولتی مشاوره خواهند شد.

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار