• کدخبر: 53099
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۰۸ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۵/۱۳
  • چاپ خبــر
در محور تیران به سامان؛

تصادف جاده مرگ، دو کشته و ۵ مصدوم بر جای گذاشت/ تصاویر

دبیر ستاد مدیریت بحران تیران و کرون گفت: تصادف خودروی پراید با پیکان در محور تیران به سامان حدفاصل سه راهی ورودی شهر رضوانشهر و میدان ولایت تیران 2 نفر را به کام مرگ کشاند و 5 مصدوم بر جای گذاشت.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون دبیر ستاد مدیریت بحران تیران و کرون در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار کرد: تصادف خودروی پراید با پیکان در محور تیران به سامان حدفاصل سه راهی ورودی شهر رضوانشهر و میدان ولایت تیران ۲ نفر را به کام مرگ کشاند و ۵ مصدوم بر جای گذاشت.

فرامرز بیگدلی با اعلام این خبر گفت: این حادثه حوالی ساعت ۳ و سی دقیقه بعد از ظهر جمعه رخ داده که ۲ نفر مرد و زن حدودا ۷۰ ساله و غیر بومی جان خود را از دست دادند و مصدومان پس از انجام اقدامات اولیه توسط هلال احمر و اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با بیان اینکه حال یکی از مصدومان وخیم است، یادآور شد: دو خودروی پیکان و پراید در این تصادف رخ به رخ شده که بر اثر برخورد با یکدیگر این تصادف هولناک رخ داد.

 دبیر ستاد مدیریت بحران تیران و کرون جزئیات علت این حادثه را در دست بررسی دانست و  خاطرنشان کرد: محور تیران به سامان در حدفاصل سه راهی ورودی شهر رضوانشهر و میدان ولایت تیران دوطرفه است که هر ساله شاهد تصادفات وحشتناکی در این محور به خصوص در محل تصادف امروز هستیم.

بیگدلی افزود: ترافیک زیادی به خصوص در روزهای تعطیل در این محور ایجاد می شود که برای ایمن سازی باید هر چه سریع تر این جاده دوبانده شود.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار