• کدخبر: 53155
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۲۱ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱۵
  • چاپ خبــر
دبیر ستاد مدیریت بحران تیران و کرون:

آتش به دامن بانک ملت تیران افتاد/ خدمت رسانی به مشتریان بانک در رضوانشهر و نجف آباد+ عکس و فیلم

بیگدلی گفت: این حادثه در ساعت 5 و 3 دقیقه بعدازظهر به واحد آتش نشانی شهرداری تیران اعلام شد که پس از دو ساعت و نیم فعالیت بدون وقفه آتش بدون تلفات جانی مهار شد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  دبیر ستاد مدیریت بحران تیران و کرون در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به حادثه آتش سوزی در بانک ملت تیران، اظهار کرد: این حادثه در ساعت ۵ و ۳ دقیقه بعدازظهر به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تیران اعلام شد که به علت گستردگی حادثه دو اکیپ از این مرکز برای مهار آتش اعزام شدند.

فرامز بیگدلی گفت: پس از انجام اقدامات اولیه توسط آتش نشانی تیران به دلیل گستردگی آتش سوزی نیروهای خدمات شهری، آتشنشانی رضوانشهر و دو اکیپ از آتش نشانی شهرداری نجف آباد به محل حادثه فراخوانده شدند.

وی افزود: نیروهای امدادی پس از دو ساعت و نیم فعالیت بدون وقفه و با همکاری نیروهای نظامی و انتظامی آتش را بدون تلفات جانی مهار کردند.

دبیر ستاد مدیریت بحران تیران و کرون خاطرنشان کرد: آتش سوزی در انبار، پارکینگ و بایگانی بانک ملت رخ داده و علت حادثه در دست بررسی است.

بیگدلی یادآور شد: خدمت رسانی بانک ملت برای مشتریان این شعبه بنا بر هماهنگی های انجام شده با استان در شعبه رضوانشهر و نجف آباد انجام خواهد شد و جای نگرانی برای مردم نخواهد بود.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار