• کدخبر: 53852
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۲۷ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۶
  • چاپ خبــر
مدیر مؤسسه دارالقرآن خواهران تیران:

طرح قرآنی ۱۴۵۱ در دارالقرآن خواهران تیران برگزار می‌شود

این مرکز با حضور ۳۰ نفر از قرآن‌آموزان با مربی‌گری خانم‌ها شفیعی و شیرازی اقدام به برگزاری طرح ۱۴۵۱ کرده است که این طرح پس از ثبت‌ نام و کلاس بندی از ماه مبارک رمضان آغاز شد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  زهرا سلطانی، مدیر مؤسسه دارالقرآن خواهران تیران در گفت‌و گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) با اعلام این خبر گفت: دارالقرآن واحد بانوان تیران در حال حاضر در کنار برپایی کلاس‌های تجوید، حفظ، روخوانی، تفسیر نهج‌البلاغه، طرح ۱۴۵۱ را اجرا می‌کند.

وی ادامه داد: این مرکز با حضور ۳۰ نفر از قرآن‌آموزان با مربی‌گری خانم‌ها شفیعی و شیرازی اقدام به برگزاری طرح ۱۴۵۱ کرده است که این طرح پس از ثبت‌ نام و کلاس بندی از ماه مبارک رمضان آغاز شد.

سلطانی افزود: منبع تدریس این مرکز برای طرح، تفسیر المیزان، جزوات ارسالی اتحادیه در کانال و سایت خود و منابع مختلف دیگر در اینترنت است. مرور محفوظات به صورت شفاهی ۲ جلسه در هفته در روزهای یکشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها در ابتدای کلاس انجام می‌گیرد و مبحث فعلی این دارالقرآن آیه ۶۰ سوره واقعه بوده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دارالقرآن خواهران تیران در استان اصفهان، تیران و کرون، خیابان طالقانی جنوبی، کوچه امامزاده احمد بن محمد حنفیه واقع شده است.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار