• کدخبر: 53928
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۵۵ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۷
  • چاپ خبــر
مدیر جهاد کشاورزی تیران و کرون:

جهاد کشاورزی تیران و کرون پیشتاز در استان اصفهان/ ۱۶۵ فرصت شغلی در هفته دولت ایجاد شد

حاج عابدی با بیان اینکه 165 فرصت شغلی جدید در شهرستان ایجاد شد، گفت: تیران و کرون از نظر ایجاد فرصت شغلی در پروژه های هفته دولت مقام اول، از نظر میزان سرمایه گذاری رتبه دوم و به لحاظ تعداد پروژه مقام سوم استان اصفهان را کسب کرد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون محسن حاج عابدی در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به افتتاح ۳۰۳ پروژه استانی در بخش کشاورزی در استان اصفهان همزمان با هفته دولت، اظهار کرد: ۳۲ پروژه از این تعداد به شهرستان تیران و کرون تعلق دارد که با اعتباری بالغ بر ۱۹ میلیارد و ۶۴۳ میلیون تومان با مشارکت بخش خصوصی و دولتی به بهره برداری می رسد.

مدیر جهاد کشاورزی تیران و کرون با بیان اینکه ۱۶۵ فرصت شغلی با افتتاح این پروژه ها ایجاد شده است، گفت: تیران و کرون از نظر ایجاد فرصت شغلی در پروژه های هفته دولت مقام اول، از نظر میزان سرمایه گذاری رتبه دوم  و به لحاظ تعداد پروژه مقام سوم استان اصفهان را کسب کرد.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه ها در بخش های متعددی از جمله امور باغبانی، فنی و مهندسی، امور زیربنایی و دام و طیور  مورد بهره برداری قرار می گیرد.

حاج عابدی با اشاره به افتتاح دو طرح جهاد کشاورزی شهرستان توسط استاندار اصفهان، تصریح کرد: واحد پرورش مرغ تخم گذار با ظرفیت ۵۰ هزار قطعه و واحد پرورش قارچ با ظرفیت تولید ۴۴۷ تن قارچ، به ارزش تقریبی ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان با اشتغال زایی ۵۵ نفر روز سه شنبه با حضور استاندار و مسئولان شهرستان به طور رسمی افتتاح شد.

مدیر جهاد کشاورزی تیران و کرون ادامه داد: واحد پرورش گل رز به مساحت ۵ هزار و ۲۰۰ متر با ارزش یک میلیارد تومان روز چهارشنبه با حضور معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی افتتاح خواهد شد.

وی یادآور شد: شهرستان تیران و کرون در بخش کشاورزی در دهه فجر سال ۱۳۹۵ رتبه اول استان را به لحاظ تعداد پروژه، حجم سرمایه گذاری و اشتغال کسب کرد.

حاج عابدی گفت: تیران و کرون دارای ۲۱ هزار هکتار اراضی کشاورزی است که ۱۱ هزار هکتار آن زیر کشت بوده و در ۶ هزار و ۴۰۰ هکتار آن محصولات باغی از جمله بادام گردو، انگور، محصولات گلخانه ای و گیاهان دارویی کشت شده و در ۴ هزار و ۶۰۰ هکتار دیگر محصولات زراعی از جمله گندم، جو، سیب زمینی، کلزا و ذرت علوفه ای کشت می شود.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار