• کدخبر: 54220
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۵۳ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۸
  • چاپ خبــر
همزمان با ایام عید سعید غدیر؛

توزیع ۶۰ میلیون ریال کالای خوراکی بین نیازمندان شهرستان

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) تیران و کرون گفت: حدود ۶۰ میلیون ریال کالای خوراکی همزمان با دهه ولایت و عید سعید غدیر شامل اقلام برنج و روغن بین 150 خانواده نیازمند توزیع شد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون علی طالبی در گفتگو با این پایگاه خبری ضمن تبریک عید سعید غدیر  خم و دهه ولایت، اظهار کرد: عید سعید غدیر به عنوان بزرگترین عید مسلمانان و شیعیان از اهمیت بالایی برخوردار است و میهمانی گرفتن و اطعام مردم به خصوص کمک به نیازمندان در روز عید غدیر فضیلت بیشتری دارد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: حدود ۶۰ میلیون ریال کالای خوراکی همزمان با دهه ولایت و عید سعید غدیرشامل اقلام برنج و روغن بین ۱۵۰ خانواده نیازمند توزیع شد.

وی با بیان اینکه کمک به نیازمندان در ازدواج و خرید جهیزیه از فضیلت بالایی نزد خداوند برخوردار است، تصریح کرد: ۶۰۰ میلیون ریال کمک هزینه ازدواج به ۱۵ نفر از نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد اهدا شد.

طالبی با اشاره به برگزاری  جشن عید سعید غدیر با حضور بیش از ۳۵۰ نفر از مددجویان تحت حمایت امداد، یادآور شد: در این مراسم برنامه های مختلفی از جمله سخنرانی، قرائت شعر و اجرای گروه تواشیح و موسیقی برگزار شد و برگزیدگان مختلف قرانی و فرهنگی مورد تقدیر قرار گرفتند و در ادامه شرکت کنندگان ناهار را میهمان سفره با برکت امام علی علیه السلام بودند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان افزود: در این جلسه سخنرانان درباره فضیلت غدیر به ایراد سخن پرداختند و اشعار زیبایی در خصوص غدیر و شهدای مدافع حرم سروده شد  هم چنین گروه تواشیح و همنوایی مصباح الهدی قطعاتی زیبا در خصوص پیامبر و حضرت علی علیه السلام اجرا کردند.

وی ادامه داد: فعالیتهای اشتغال زایی و امکانات و تسهیلات امداد برای مددجویان در این مراسم توسط مدیر امداد توضیح داده شد و استاد کارآفرینی مدعو نیز در خصوص اشتغال پایدار و هدفمند سخنانی ایراد کردند.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار