• کدخبر: 54345
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۳۱ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۹
  • چاپ خبــر
رئیس هیئت فوتبال تیران و کرون خبر داد؛

برگزاری کلاس مربیگری سطح یک دروازه بانی فوتبال ایران در تیران و کرون

دادخواه گفت: کلاس مربیگری سطح یک دروازه بانی فوتبال ایران با شرکت 22 نفر از دروازه‌بان های سراسر استان اصفهان و کشور به مدت 5 روز در تیران و کرون برگزار شد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون حمیدرضا دادخواه در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار کرد: کلاس مربیگری سطح یک دروازه بانی فوتبال ایران با شرکت ۲۲ نفر از دروازه‌بان های سراسر استان اصفهان و کشور به مدت ۵ روز در تیران و کرون برگزار شد.

رئیس هیئت فوتبال تیران و کرون گفت: این کلاس زیر نظر استاد جلال بشرزاده مدرس رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا و دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه های سایپا و همای تهران و دستیاری آقای مهدی قاری اداره شد.

وی با اشاره به اعطای گواهی به شرکت کنندگان در این دوره، یادآور شد:  کلاس مربیگری سطح یک دروازه بانی فوتبال ایران در مرکز آموزش تخصصی هیات فوتبال شهرستان تیران وکرون برگزار شد و  شرکت کنندگان دوره های عملی و تئوری را زیر نظر مدرس دوره آموزش دیدند.

دادخواه با بیان اینکه مدرس کلاس این دوره را یکی از بهترین دوره های برگزار شده در کشور دانستند، خاطرنشان کرد: مربیان شرکت کننده در این کلاس ها، مربیگری تخصصی دروازه‌بانی را  زیر نظر بهترین مدرس آسیا آموزش دیدند تا بتوانند آموزش های لازم را به شاگردان خود ارائه دهند.

مسول کمیته امور شهرستان‌های هیات فوتبال استان اصفهان یادآور شد: اختتامیه این دوره با حضور حسن آقاجان نایب رئیس هیات فوتبال استان، مهدی مرادی رییس اداره ورزش وجوانان، حمیدرضا دادخواه رییس هیات فوتبال شهرستان و اصغر صالحی نایب رئیس شورای شهر تیران برگزار شده و  از مدرس و دستیار دوره تقدیر به عمل آمد.

وی با اشاره به تلاش این هیات در امر پیشرفت تیم های ورزشی، گفت: هیات فوتبال شهرستان تیران وکرون از لحاظ عملکرد بین پنج هیات برتر استان قرار دارد و تلاش خود را برای ارتقای جایگاه تیم های ورزشی تیران و کرون در استان خواهد کرد.

 

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار