• کدخبر: 54372
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۳۰ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۲۰
  • چاپ خبــر
عضو هیات امنای موسسه خیریه سلامت:

تجهیزات بخش دیالیز بیمارستان بهنیا با اعتباری بالغ بر ۳۳۰ میلیون ریال نوسازی شد

دادخواه گفت: این نوسازی شامل خرید تخت های برقی جدید و استاندارد بهیار صنعت، ترازوهای ویژه ویلچر و بیماران کم توان، تعمیر و بروزرسانی ماشین های دیالیز، کمدهای دارویی و کمدهای ویژه بیماران و جایگزینی روشنایی بخش با لامپهای فوق کم مصرف led است.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  دادخواه در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به اهمیت فعالیت بخش دیالیز بیمارستان بهنیا، اظهار کرد: تجهیزات پزشکی و غیر پزشکی بخش دیالیز بیمارستان بهنیا با اعتباری بالغ بر ۳۳۰ میلیون ریال نوسانی شد.

عضو هیات امنای موسسه خیریه سلامت حضرت زهرا سلام الله علیها گفت: این نوسازی شامل خرید تخت های برقی جدید و استاندارد بهیار صنعت، ترازوهای ویژه ویلچر و بیماران کم توان، تعمیر و بروزرسانی ماشین های دیالیز، کمدهای دارویی و کمدهای ویژه بیماران و جایگزینی روشنایی بخش با لامپهای فوق کم مصرف led است.

وی ضمن تقدیر از همکاری خیران در این امر خداپسندانه، تصریح کرد: بخشی از اعتبار این اقلام توسط آقایان علیرضا شیرازی خانواده های مرحوم عباسعلی دادخواه و شهید حسن فدایی تامین شده است.
دادخواه خاطرنشان کرد: بخش دیالیز بیمارستان بهنیا جزو مجهز ترین و بروز ترین بخشهای دیالیز استان محسوب می شود که در سال ۱۳۹۰ با همت مجمع خیرین سلامت حضرت زهرا سلام الله علیها و از طریق کمک های مردمی نیک اندیشان تیران و کرون احداث و تجهیز شد.

عضو هیات امنای موسسه خیریه سلامت حضرت زهرا سلام الله علیها  افزود: ساختمان این مرکز به صورت کامل توسط حاج عباس رحیمی و بخش اداری با کمک های مالی خانواده شهید عبدالله امینی اسفیدواجانی احداث شده و پذیرای بیمارانی از تیران و کرون، نجف آباد، مهردشت،فریدن و چادگان و همچنین مسافران عبوری شهرستان است.

وی با بیان اینکه هر بیمار کلیوی باید هفته ای ۱۲ ساعت دیالیز شوند، گفت: هر ماه حدود ۴۰۰ جلسه دیالیز در این مرکز انجام می شود که این نوسازی جهت رفاه حال بیماران و نهادن مرهمی بر درد آن ها انجام پذیرفته شده است.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار