• کدخبر: 54471
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۵۱ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
  • چاپ خبــر
پیش از ظهر امروز؛

مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری و دادستان تیران و کرون برگزار شد/ تصاویر

مراسم تودیع و معارفه دادستان تیران و کرون و رئیس دادگستری شهرستان با حضور معاون قضائی رئیس کل دادگستری اصفهان و مسئولان شهرستان در سالن فرمانداری برگزار شد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  مراسم تودیع و معارفه دادستان تیران و کرون و رئیس دادگستری شهرستان پیش از ظهر امروز با حضور معاون قضائی رئیس کل دادگستری اصفهان و مسئولان ادارات و ارگان های شهرستان در سالن فرمانداری برگزار شد.

در این مراسم از بیش از دو سال و نیم فعالیت مجید قربانی به عنوان دادستان تیران و کرون تقدیر و غلامعلی بت شکن به عنوان دادستان جدید معارفه شد.

هم چنین از بیش از دو سال خدمت رسانی محمد محمدی در سمت رئیس دادگستری تیران و کرون تقدیر و مجید قربانی دادستان اسبق شهرستان به عنوان رئیس دادگستری جدید معرفی شد.

علی رحمانی در این جلسه ضمن تقدیر از همکاری رئیس دادگستری و دادستان سابق شهرستان، اظهار کرد: بسیاری از مشکلات و مسائل شهرستان در جلسات شورای تامین به بحث و بررسی گذاشته می شود که در صورت تعامل نداشتن این دو مقام مسئول قطعا با بحران روبرو می شدیم.

فرماندار تیران و کرون در بیان وضعیت شهرستان، گفت: پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی و ایجاد تولید و اشتغال برای مردم مهم ترین هدف مسئولان اجرایی تیران و کرون است.

وی ادامه داد: ایجاد شغل برای مردم به خصوص نسل جوان باعث جلوگیری از بسیاری از جرایم و فساد ها و در پی آن کاهش پرونده های قضایی و اختلافات خانوادگی می شود و شور و نشاط اجتماعی را به همراه می آورد.

رحمانی با بیان اینکه ۶۰ درصد جمعیت تیران و کرون روستانشین هستند، تصریح کرد: توسعه خوبی در بخش کشاورزی طی دو سال گذشته به وجود آمده که اشتغال بالایی را ایجاد و فعالیت های خوبی برای رفع محرومیت انجام شده است.

فرماندار یادآور شد: ریشه بسیاری از مشکلات به بخش اقتصادی جامعه باز می گردد که با برنامه ریزی های انجام شده با و ایجاد اشتغال پایدار شاهد رفع آنها خواهیم بود.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار