• کدخبر: 54641
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۳۶ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۲۶
  • چاپ خبــر
با شرکت 11 نفر؛

برگزاری مسابقات اسلالوم ۱۲۵ سی سی استان اصفهان در ورزشگاه تختی تیران/ تصاویر

دادخواه گفت: این مسابقه با شرکت 11 نفر از شهرستان های اصفهان، زرین شهر، خمینی شهر، فلاورجان و تیران وکرون در ورزشگاه تختی برگزار شد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون وحید دادخواه در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به برگزاری مسابقات  اسلالوم ۱۲۵ سی سی استان اصفهان به میزبانی شهرستان تیران و کرون، اظهار کرد: این مسابقه بین موتورهای  ۱۲۵ سی سی با شرکت ۱۱ نفر از شهرستان های اصفهان، زرین شهر، خمینی شهر، فلاورجان و تیران وکرون در ورزشگاه تختی برگزار شد.

مسئول کمیته کراس هیئت موتور سواری و اتومبیل رانی شهرستان گفت: شرکت کنندگان پس از مسابقه به اجرای حرکات نمایشی پرداخته و در انتهای مراسم موتورها و اتومبیل ها در سطح شهر از ورزشگاه تختی تا میدان معلم و بالعکس رژه رفتند.

وی افزود: سجاد علی پور از خمینی شهر مقام اول، محسن بابایی از تیران و کرون مقام دوم و علی امیریوسفی از خمینی شهر مقام سوم را کسب کردند.

دادخواه با بیان اینکه به برگزیدگان مسابقه کاپ مدال و حکم قهرمانی اهدا شد، خاطرنشان کرد: اداره ورزش و جوانان، شورای شهر تیران و بسیج ورشکاران همکاری خوبی برای برگزاری این برنامه با هیئت موتور سواری و اتومبیل رانی داشتند.

مسئول کمیته کراس هیئت موتور سواری و اتومبیل رانی یادآور شد: اسلالوم به مسابقه ای گفته می شود که تمامی رانندگان شرکت کننده بصورت کاملا انفرادی طی مسیری که از قبل طرح ریزی شده به مسابقه می پردازند.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار